Co všechno byste udělaly pro věčnou mladistvou krásu? Zaplatily velké peníze, upsaly duši ďáblu, denně trávily několik hodin v koupelně? Jakkoli padlé na hlavu se vám to zdá, věřte, že někteří slavní jdou ještě o kousek dál.

Krém na hemoroidy proti vráskám

Krém na hemoroidy je sice primárně určený k ošetření tohoto delikátního problému, ale během let si našel i jiné využití. Kupříkladu make-up artista, který se stará o reality show hvězdu Kim Kardashian, ho aplikuje na oblast pod očima, která je náchylná na tvorbu vrásek a tvrdí, že krém dokáže pleť v tomto místě vypnout a způsobit, že vypadá mladší a svěžejší. O tomto triku se v minulosti zmínila také herečka Sandra Bullock. Lidé s citlivou pletí by si ale měli dát pozor, aplikace krému kolem očí může způsobit svědění, vyrážku, začervenání nebo tvorbu akné.

Zdroj: Youtube

Rejžák proti povislému bříšku

Vdova po režisérovi Jiřím Menzelovi Olga Menzelová má triků pro krásu hned několik. Před časem radila na Instagramu například s tím, jak zatočit s povislým bříškem po porodu. Kromě cvičení a zdravé stravy si Olga kůži v této oblasti drhne kartáčem, díky čemuž se krásně prokrví. Rozhodně ovšem nepoužívá žádný měkký kartáček, ale skoro rejžák, kterým se drhnou sklenice v hospodě. Vypadá skvěle, takže výsledky to zřejmě má. A jak na obličej bez vrásek? V pořadu Showtime Olga Menzelová ukázala, že si pravidelně provádí jemnou masáž obličeje jazykem.

Ptačí trus pro mladou a zářivou pleť

Pleťová maska, která se vyrábí z usušeného ptačího trusu, pochází původem z Japonska a oblíbily si ji mnohé světové celebrity. Dokáže prý vyčistit a vybělit pokožku a také sjednotit tón pleti. Její sílu před moha lety objevila například návrhářka Victoria Beckham a koluje také informace, že jde o způsob, jakým si udržuje mladistvý vzhled herec Tom Cruise. A nutno dodat, že ve filmu Top Gun: Maverick vypadal vážně skvěle.

Pivo a med pro krásné vlasy

Přírodní ingredience jsou skvělé a mají velkou sílu, ale vždy je překvapivé, když je používají celebrity místo drahých kosmetických přípravků. Herečka Catherine Zeta-Jones nedá dopustit na masku na vlasy, kterou si připravuje z piva a medu. Tvrdí, že člověk sice smrdí, jako kdyby strávil celou noc v hospodě, ale odměnou jsou mu hladké, zářivé a zdravím kypící vlasy.

Krém na bradavky pro plné rty

Krém na bradavky je určený pro ženy k zahojení drobných poranění způsobených kojením. Herečka Margot Robbie, která se v létě divákům představí v hlavní roli hraného filmu o panence Barbie, ho ovšem používá, i když děti zatím nemá, a tudíž nepotřebuje bradavky hojit. Krém totiž nanáší na rty a tvrdí, že jsou potom nejen hydratované, ale také plnější.

Koňský šampon pro parádní hřívu

Štíhlé tělo, zářivá pleť i krásné vlasy – herečka Jennifer Aniston vypadá v 54 letech skvěle a nerozpakuje se prozradit své triky pro krásu. Jedním z nich je například to, že na své vlasy používá výrobky z řady pro koně. I když výrobce na stránkách uvádí, že jeho produkty mohou používat koně i lidé. Jak vlasy, tak hříva mají být po použití hebčí, silnější a krásnější. 

Zdroj: Vlasta.cz, Cosmopolitan.com, Showtime

Související články