Právě teď se parádně hodí řasenky WATERPROOF. Odolávají totiž nejen vodě, když přijde letní dešťová přeháňka, ale také slušně zvládají pot. Jenom nesmíte podlehnout nutkání si oči mnout.

Bez obav můžete také ronit slzy na romantickém filmu v letním kině a s přehledem zvládají i koupání. Když plavete na dámičku, tedy s hlavou nad hladinou, a občas vám trochu šplouchne vlnka do tváře, líčení vydrží. Voděodolné řasenky na sobě často mívají pomocnou navigaci v podobě modrého nápisu.

Zdroj: Youtube

Nepřehlédnutelné

Když tvář získá nádech letního bronzu, často si při líčení vystačíme jenom se zvýrazněním řas.

Řasenka FALS LASH se do toho opře naplno a napodobí umělé řasy. Zvládne to díky intenzivně černým pigmentům a hustotě barvy. Vrátila se také kdysi populární dvoukartáčková varianta. Nejprve se nanáší bílá hmota, pak bez čekání z druhého konce černá. Parádně vypadá také natočení řas řasenkou CURLY. Stačí nalíčit jen horní řasy a pohled získá hloubku. Funguje kombinace speciálního kartáčku, často prohnutého do obloučku. Barva má složení, které řasy ve výsledném tvaru fixuje, trochu jako trvalá.

Krása a péče

Prázdninový režim znamená pro řasy náročné období. Řasenkou, která obsahuje pigment a pečující složky, zvýrazníte řasy a vylepšíte jejich kondici. Hledejte označení CARE nebo BOOST. Při dlouhodobém používání řasy zkrásní natolik, že budou vypadat skvěle, i když řasenku odlíčíte.

Pro pečování se přidávají rostlinné oleje, například ricinový podporující růst. Ale nebojte se, je ho tam jen tolik, aby se barva nerozmazávala při běžném nošení. K oblíbencům patří také panthenol, biotin, keratin.

Dvakrát L

Za zmínku stojí řasenka LONGWEAR. Je nestíratelná, odolává času a především doteku. Když vám sluníčko podráždí oči nebo vám vletí na výletě do očí písek, začnete slzet a oči si automaticky promnete. Barva zůstane na místě. Líčení přežije také noc, ale moc to nezneužívejte. Ve výbavě se vyplatí mít také řasenku s efektem LENGTHENING. Obvykle je její síla ve vychytaném kartáčku, který zachytí a prodlouží i ty nejkratší řasy.

Sázka na jistotu

Určitě vás nezklame řasenka s nápisem VOLUME, XXL. Posiluje objem a přibrat tady je jediné místo těla, kde se to hodí každé ženě. Bez přemýšlení s jistotou sáhněte také po řasenkách, které mají více funkcí, jako MULTI EFECT, 3v1 a další. Míchají všechno, co zkrášluje i prospívá.

Přirozeně

Překvapilo by vás, jakou změnu způsobí i GEL, neboli gelová průhledná řasenka. Řasy rozčeše, trochu ztmaví původní barvu a také přidá lesk, což je vidět především na sluníčku. Přejeďte s ní i obočí, upravenost mu prospěje. Vrstva gelu na řasách i obočí působí jako ochrana. Nepřítomnost barvy vítají citlivé oči. Těm jsou určené také speciální řasenky, například SENSITIVE nebo TOLERIANE.

Zdroj: časopis Vlasta

Související články