1 Rande s vitaminem

Kombinace oblíbeného céčka s kyselinou hyaluronovou tvoří super krémový koktejl pro hydrataci pleti, se kterou je v horku na štíru. Přídavek výtažku z hroznových jadérek hlídá, aby se závlaha nevytrácela. Krémovo-gelové krémy na tváři tají, což je velmi příjemné.

Vitamin C také patří k silným antioxidantům, což znamená, že brání pleti stárnout, protože odráží škodliviny z okolí. Když se v krému spojí se silou ochranného slunečního filtru, bude štít opravdu spolehlivý.

Porce vitaminů se dá připojit k již stávající péči v podobě séra. Už to znáte, patří pod krém. Ideální jako intenzivní kúra na tři týdny. Omlazuje, zkrášluje, ale také posílí pokožku před náročnou sezonou.

2 Půvab mořské panny

S voděodolnou řasenkou si můžete troufnout k bazénu, u moře už to je složitější. Malujte si jenom horní řasy. Spolehlivé jsou také oční linky v tužce, odolávají vodě a potu.

3 Spolehlivá třicítka

Začátek sezony znamená pro kůži u vody pořádný šok. Zahalte tělo opalovací péčí SPF 30. Dostatečně zvládne nápor paprsků. Samozřejmě, když budete respektovat pravidla bezpečného opalování, které jste si ve Vlastě nedávno zopakovaly formou testu.

4 Jeden na všechno

Krémové péče na vlasy, kterým se říká super food, se dají používat více způsoby. Šetří čas i peníze. Skvělé pro všední dny i na dovolenou.

JAK NA TO:

  • Před mytím vetřete do konečků, aby se příliš nevysušily.
  • Naneste a rozčesejte po celé délce vlasů jako kondicionér.
  • Obalte umyté konečky silnou vrstvou ve funkci masky. • K vodě vetřete do vlasů a stočte do drdolu pro ochranu.
  • Vmačkejte do suchých vlasů, vznikne ležérní „mokrý“ účes.

5 Stopka silikonu

Máte-li poškozené vlasy, nahraďte osvědčenou uhlazující složku přírodními výtažky. Jen tak si pramínky v létě uchovají lesk i nadýchanost.

6 Krása v pytlíku

Jednorázovka s viditelným efektem – maska. Pár sáčků si hoďte i do kufru na dovolenou. Skvěle osvěží, když je na pár minut před použitím dáte do ledničky.

7 Lak (nejen) pro Popelku

Barva lískových oříšků by jí učarovala. Krásně ladí s opálením, ale také se samoopálením a bronzovacím pudrem. Zkuste vybrousit na špičce nehtu tvar, který zrcadlí oblouček nehtového lůžka. Působí to luxusně.

8 Předskokani

Cesta k dokonalému opálení startuje měsíc předem. Zobejte beta-karoten. Pokožku a tělo připravujte pečující pěnou, která vytvoří super základ. Nebude to žádná oběť, protože krásně voní.

9 Jeden lesk, tři efekty

Lesklé rty vypadají veseleji a k teplým dnům se nějak víc hodí.

JAK NA TO:

  • Pro přirozený záblesk naneste lesk na špičku prstu a ťukněte do středu rtů.
  • Výraznější barvu vykouzlí dvě vrstvy lesku nanesené aplikátorem.
  • Odvažte se a použijte lesk také jako rozjasňující tvářenku na lícní kosti.

10 Beze skvrn

Máte-li sklon k tvorbě pigmentových skvrn, ven nevycházejte bez specialisty, který předchází jejich tvorbě. Má nejvyšší ochranný faktor. A pamatujte, že i když je pod mrakem, nějaké ty paprsky si cestu na vaši tvář najdou.

11 Letničky

Limitované edice parfémů se poperou o váš zájem. Varianta pro ni a pro něj vás sladí pro večerní procházky.

12 Neonové nehty

Zářivé barvy k dovolené patří. Troufněte si na ně alespoň při lakování nehtů. Pro maximální efekt dvě vrstvy barevného laku a závěrečný průhledný nadlak.

13 Mořský vánek ve vlasech

Stylová limitovaná edice suchého šamponu má dovolenkovou vůni. Stačí pořádně protřepat sprej, nastříkat po pěšinkách ke kořínkům, promasírovat. Podle potřeby nechat ležérně pocuchané nebo vytvarovat do účesu.

Zdroj: časopis Vlasta

Související články