Chcete mít věc, kterou budete v koupelně sdílet? Pořiďte si některou z rostlinných vod. Je ve spreji, takže používání je hygienické i ve dvou. Výběr je veliký, ale s růžovou asi neuspějete. K unisexovým patří například máta, která voní bylinkově a svěže. Vy ji používejte ráno a večer po vyčištění pleti. Jemu doporučte, ať si zkusí nastříkat vodu na tvář po holení. Zklidnění pleti mu přijde vhod. Pokud je ješitný na vlasy, voda prospívá i vlasové pokožce.

Zdroj: Youtube

Argument, který často slyšíme, když muži odmítají krém, zní jasně – vadí jim, že nechává na tváři mastnou nebo lepivou stopu. Příroda je skutečně vybavila mastnější pokožkou, než máme my, a tak se stává, že hutnější péči nevyžaduje. Výživný krém se nevsákne a zůstává na povrchu. Na tyto výmluvy však výrobci kosmetiky odpovídají krémy pro muže, které se soustřeďují na hydrataci pleti. Lehkou konzistenci, která se beze zbytku vstřebá, však provází dlouhodobá výdrž.

Pečující pěna na holení

Jestli přes krémování vlak nejede a tvář vašeho muže v létě připomíná Saharu, propašujte mu pečování alespoň do nutnosti, kterou provádí každý den. Podstrčte mu na poličku pěnu na holení nabitou pečujícími složkami. Bude preventivně hlídat, aby se během odstraňování vousů pokožka příliš nevysušila a nepoškodila. Posílí ochrannou vrstvu, která brání unikání vody.

Balzám po holení

Možná vám projde i balzám po holení. Funguje jako krém, hlídá hebkost pokožky, což ocení hlavně muži s citlivou pokožkou. Bonus pro nás – přidaný parfém. Pusu na tvář si užijeme dvojnásob.

Zdroj: časopis Vlasta

Související články