1. Poseté květy

Louka v rozkvětu vás celou rozzáří, hodí se na rande, do kina i do kanceláře. Nebojte se pohrát si s kontrasty a přidejte sportovní tenisky nebo těžké šněrovací boty, romantické šaty tím posunete o level výš.

2. Kratší à la tunika

Jednobarevná tunika je nesmírně pohodlná a v klidu ji unosíte až do léta – slušet jí to bude u vody se slamákem a velkou taškou. Pro zvýraznění křivek ji přepásejte provázkem, stužkou nebo tenčím páskem. Klidně ji noste na holé tělo a dejte vyniknout štíhlým nohám.

3. Džínová láska

Neexistuje vděčnější módní kousek než dlouhá džínová košile. Proměňte ji v šaty a máte perfektní outfit na každou jarní pochůzku. Přes den si můžete hrát se street stylem a vzory na doplňcích, večer se klidně odvažte a přidejte červené jehly a psaníčko.

4. Nesmrtelný proužek

French chic a úzký proužek jsou v podstatě synonymem. Proužkované šaty vám dodají na šarmu, aniž byste je musela doplnit extravagantní kabelkou nebo lodičkami. Po vzoru Pařížanek noste proužky v tmavomodré, červené a bílé a udržte tak výsledný look čistý.

5. Na Divokém západě

Kovbojky jsou v kurzu, obzvláště s lehkým nádechem romantiky. Nebojte se vysokých bot a klobouku pro výrazný styl inspirovaný prériemi. K tomuto stylu pasují volány, třásně a spousta kůže. Řemínky a šperky s korálky vám budou slušet.

6. Hra se zvířecími potisky

Kdo říká, že zvířecí vzory musí být vulgární? Dokažte svoji kreativitu pomocí divokého grafického vzoru à la leopard v moderní barevné art print verzi nebo vezměte za vděk krokodýlem či zebrou, nešlápnete vedle. V podobném duchu vylaďte i doplňky, jaro nějaký ten úlet snese.

7. Romantické volány

Pastelové a pudrové tóny a něžný střih s nakasanými rukávy nebo jedním dominantním volánem jdou ruku v ruce. Ukažte svou křehkou stránku a doplňky držte na nutném minimu.