Nemusíte si pořizovat komplet novou garderobu, stačí třeba elegantní bílý svetr nebo pár drobných doplňků. Sněhobílá čepice se šálou vás rozsvítí, světlá ledvinka nebo velká kabela oživí každý nudnější outfit. A bílý flaušák? Tak to je opravdu top kousek.

Zakomponujte bílou do běžného outfitu

Bílá je čistá, elegantní, skvěle se vyjímá na doplňcích, ale i bunda nebo kabát vám budou slušet. Umělé kožíšky nebo prošívané bundy s kožešinovými lemy letos bodují a velký návrat slaví také klasické hrubě pletené svetry, šály a prošívané sněhule na surovce. Bílá funguje nejenom v duelu s kontrastními barvami, jako je černá, červená a sytě modrá, ale sluší jí i kombinace s béžovou, lehounce našedlou nebo klasickým světlým denimem.

Čistota a elegance

Bílá má spoustu podtónů, čehož můžete při sestavování celého kompletu využít. Vyladění tón v tónu bude fungovat vždycky a bez nějakých výrazných kontrastů docílíte sjednoceného nadčasového stylu ozvláštněného třeba jen střihovými vychytávkami a poskládáním strukturovaných materiálů. Pro takové hrátky je bílá stejně jako černá naprosto ideální, protože nechá vyznít dokonalost a preciznost.

Sportovní zima

Bílá barva se stále více objevuje i na sportovním oblečení. Vyrazte na hory, procházku nebo túru ve sněhobílé a budete královnou zimy. Samozřejmě, můžete se lehce zašpinit, ale o tom světlé barvy jsou. Pokud si pořídíte bílé buffy, dokonale je před použitím ošetřete a nasprejujte proti promoknutí a zašpinění. Stejně tak můžete ošetřit i zimní bundu nebo šponovky, sprej zabezpečí to, že po oblečení špína steče.

Zdroj: Vlasta.cz

Související články