Není to tak jednoduché, ve velkoměstech bývá ze sněhového poprašku během chvilky břečka, do toho vás často ohodí auto, ujedou vám nohy na schodech a katastrofa je na světě. Zkrátka kdo se v zimě bojí, že se nechtěně zamaže, bílý kabát pro něj není. Ti (respektive ty) ostatní ale můžou oslnit! Ať už pojmete svůj outfit tón v tónu a bílou vyladíte se světlými podtóny béžové, smetanové, champagne a kakaové, nebo vsadíte na kontrast a bílou doplníte modrou, žlutou, růžovou, oranžovou nebo červenou, budete příjemným osvěžením monotónního davu. A o to v módě jde.

Elegantní kabát

Takový model zaslouží jistou dávku sebevědomí a hlavně dokonalý styling. Pokud si vyberete bílý kabát, vsaďte na kvalitu materiálu, preciznost střihu a hlavně perfektní doplňky. Kdybyste si k takovému výstřelku obula sešmajdané kozačky nebo špinavé tenisky, celý dojem okamžitě zhatíte. I kabelka by měla být dostatečně elegantní, bílému kabátu nebude slušet žádný fejk, namísto maskování značek si raději pořiďte kvalitní no name doplňky.

Prošívaná bunda

I tady platí, že to chce všechno tak nějak prima sladit. Ale je to jednodušší, bílou naducanou péřovku si můžete obléknout i k teplákové soupravě, legínám a maxi svetru. Perfektně jí bude slušet mikina s obří kapucí a bufy. Čím delší a mohutnější péřovka, tím lepší.

Bílý kožíšek

Tak tady velký pozor, bílý kožíšek si nemůže dovolit nosit kdekdo. Obecně asi bude platit, že nechcete-li vypadat jako březí lední medvědice, opravdu kriticky zvažte svoje parametry. Bílý kožíšek doporučujeme jenom vysokým, štíhlým ženám nebo omladině. Vyjímat se bude v kombinaci s ležérními kousky, jako jsou džíny se širokými nohavicemi, manšestráky nebo vlněnými kaliopkami.