Stará dobrá klasika

Kůže je kvalitní, má své kouzlo a stárnutí jí sekne. Ale ani patina nesmí působit omšele. Koženou bundu můžete zkombinovat prakticky s čímkoli, slušet bude extra dlouhým šatům, pouzdrové sukni a klasickým džínám. Pokud máte trochu „hrubší slupku“ a jste duší rockerka, určitě nedáte dopustit na tradiční křivák. Křivák vytuněný kožíškem můžete nosit i v třeskutých mrazech, ten z tenké usně klidně oblékněte pod flaušový kabát nebo delší prošívanou bundu. Moderní zůstávají nýty, cvočky a výrazné spony.

Do společnosti

Velmi precizně působí kožená bunda s rovným nenápadným zipem, lehce projmutá a v délce pod zadek, jde vlastně o jakési sako. Tu můžete obléknout i do společnosti, třeba k projmutým midi šatům nebo ke kostýmu. Na takhle minimalisticky střižené bundičce vyniknou pastelové barvy. Příliš elegantnímu modelu dodá kožená bunda patřičnou dávku rebelie a extravagance. Skvěle bude vypadat v kombinaci s krajkovými šaty, plisovanou sukní nebo širokými nohavicemi.

Tradičně, přesto zajímavě

Koženou bundu můžete obléknout k modrým džínům a bílé delší košili. Pokud chcete trochu zaujmout, oblékněte si třeba zvonáče a k nim robustní kotníkové boty, nic nezkazíte ani lodičkami a košilí s vázačkou. Pokud nemáte v práci extra přísný dress code, nic vám nebrání, abyste si koženou bundu nemohla vzít i k elegantnějšímu pracovnímu outfitu. Zkombinujte černou úzkou sukni ke kolenům s páskovými botami, přidejte volnější košili zastrčenou dovnitř a nahoru oblékněte křivák. Nemusíte se ale bát ani kombinace se šaty nebo overalem, kožená bunda každý outfit okoření.

Zdroj: www.vlasta.cz

Související články