Celine Dion (54) se po smrti manžela a bratra začala zajímat o módu, která jí v té době pomáhala jako určitá forma terapie, a během několika málo měsíců se stala módní ikonou. Její nový styl je bez ohledu na věk velmi specifický a odvážný, takže v tomto případě příliš inspirace nečekejte. Ale rozhodně se pokocháte, zpěvačka totiž vypadá v divokých kouscích naprosto famózně.


Důvodem, proč se jejími modely nedá příliš inspirovat, je především to, že zpěvačka se zamilovala do módy haute couture. To jsou kousky od uznávaných světových návrhářů určené především pro privátní klienty.


Neskutečně odvážné kousky Céline Dion prezentuje odvážně, hrdě a tak trochu s nadsázkou. O zpěvačce je totiž známo, že má skvělý smysl pro humor a rozhodně se nebojí udělat si ze sebe srandu. Tím pádem se ani nebojí oblékat modely, které jsou určeny pro mnohem mladší. Céline ovšem zároveň klame tělem, protože má velice štíhlou postavu, která je pro odvážné oblečení jako stvořená.


Velké změny si pochopitelně všimli také přední návrháři a prestižní módní domy. Zpěvačka se tak stala pravidelným čestným hostem významných fashion weeků, přehlídek, ale i společenských akcí, jakou je třeba Met Gala, kterého se účastní ti nejvýznamnější lidé módního průmyslu.

Podívejte se na její Instagram:


Moc stará, moc hubená?!


Zpěvačka, která se s tragédii v rodině vypořádala po svém, se bohužel stává i terčem kritiky. Podle některých je na podobné módní výstřelky příliš stará, jiní zase neustále řeší, jestli její štíhlá postava není náhodou moc štíhlá. Podle nás je nejdůležitější to, že i z fotografii lze vyčíst, že Céline Dion je šťastná a svá. Život je zkrátka moc krátký na to, abyste nebyli odvážní. A ona o tom opravdu ví své.


Vlastní kolekce


A protože se Céline cítí v módním světě jako ryba ve vodě, rozhodla se ho ovlivnit i vlastní tvorbou. Módní řada s názvem Celinununu je specifická tím, že sjednocuje pohlaví. Oblečení, které zpěvačka sama navrhla, je genderově neutrální. A nesmíme zapomenout na to, že je to speciální kolekce určená pro děti. Módní kolekci, která má děti inspirovat k hledání vlastní jedinečnosti, domuninuje černá, šedá a bílá barva.