Atraktivní potisky

Nemusíte se striktně držet geometrických potisků, přestože k tomu tyhle základní barvy vybízejí. Puntík, kostka a proužky stále bodují, ale jde to i jinak. Zaměřte se na masivní potisky květin, listů, výjevů z divočiny, komiksových postaviček nebo třeba jen abstraktních šmouh. V oblibě stále zůstávají motivy hadí kůže, tygra nebo zebry, zpátky na scénu se vracejí kontroverzní dalmatini. A přestože nám panda evokuje Čínu, roztomilého medvídka stejně miluje každé druhé dítě nebo babička. Takové černobílé pandí bačkory nebo obyčejné tričko s obrázkem pandy, to je skoro sběratelský kousek.

Moderní nápisy

Velmi moderní jsou unisex košilové bundy, na kterých se vyjímají nápisy. Zpráva vytištěná bíle na černém podkladě zaujme a funguje to i naopak. Oblibě se stále těší košile nebo košilové šaty s novinovým potiskem a titulky, jen musíte počítat s tím, že v takovém oblečení na sebe strhnete pozornost. Při delší jízdě tramvají se na vás zaměří pohledy mnoha znuděných spolucestujících, určitě si vás budou chtít přečíst. Některé oblíbené sportovní se také ubírají směrem výkřiků na oblečení, a to často v partiích, na které normálně nerady upozorňujete. Mám na mysli třeba legíny a výkřik přímo na zadku nebo stehně.

Černobílé doplňky

Textilní tenisky, sneakersky na surovce a dvoubarevná pérka jsou pro černou a bílou barvu jasnou výzvou. Nosí se i šněrovací martensky, pánské polobotky, kterým chybí už jen „psí dečky“, mokasíny se zlatou přezkou a sandálky s kontrastním podpatkem nebo klínem. Kabelkám dominují kontrastní popruhy a ucha nebo zajímavé prošívání.