Dodržujte dress code

I když zahradní slavnosti nemají stanovený dress code, vybrané oblečení by mělo do jisté míry typu události odpovídat. Pokud se jedná o formálnější akci, například křtiny nebo svatbu, je vhodné sáhnout alespoň po koktejlkách, případně po elegantnějších letních maxi šatech, které doladíte třeba zajímavými sandálky na nízkém či blokovém podpatku nebo balerínkami. Tělové lodičky opticky prodlouží nohy a skvěle si rozumí se svěžími letními šaty. I tmavomodrá bude oproti černé v letních měsících osvěžením. Záleží na tom, kde se akce koná. Procházka po trávě ve vysokých jehlových podpatcích by nebyla to pravé ořechové.

Neformální oblečení

Jestli se naopak chystáte na méně formální akci, například na oslavu narozenin, výročí nebo na klasickou letní grilovačku, fantazii při oblékání se meze nekladou. Jasně, pohodlí je nejvíc důležité, ale byla by škoda odbýt zajímavou událost pouze džínovými šortkami a tílkem. Tak co tedy na sebe? Vsaďte na pohodlné a stylové kousky v podobě lehkých letních šatů v různých délkách nebo overalu. Trendem jsou také vzdušné letní komplety skládající se z topu a delší sukně, případně volnějších kalhot. Na chladnější večer se vybavte letním svetrem nebo sakem. Aby váš outfit nepůsobil těžkopádně, volte svěží pastelové tóny: blankytně modrou, zelenkavou nebo třeba korálovou.

Atraktivní doplňky

Letní look rozhodně osvěžíte atraktivními doplňky! Zajímavá kabelka, barevné sandálky, výrazné šperky a super nálada jsou tím pravým letním koktejlem.