Je k neuvěření, že ta malá holčička, která po boku božského Karla Gotta zpívala Zvonky štěstí, oslaví letos v prosinci padesátku. A ještě více neuvěřitelné to je, když se podíváte na její dokonale vysportovanou postavu a mladistvou tvář. Daře se nějakým zázrakem podařilo zastavit čas. A co vlastně taková „skoropadesátnice“ nejraději nosí? Čeho v jejím šatníku najdeme nejvíce?

Zdroj: Youtube

Divočina na koncerty

Krátké topy s hlubokými výstřihy, bokové kalhoty, třpytivé i transparentní kousky. To je oblečení, které si na Daře asi vybavíme jako první. Ano, dřív ho nosila běžně, dnes už v podobných extravagantních kouscích především vystupuje. Přesto je i její současný šatník výrazně ovlivněn hudebními styly, které jsou jí nejbližší. A to je provokativní hip hop a uvolněné RnB.

Džíny na prvním místě

Dara svůj styl v posledních letech lehce „postaršila“, a to tak, že ze šatníku dvacítky se stal šatník třicítky. Co ale jejímu šatníku už dlouhá léta dominuje, je rozhodně denim. Dara má celou sbírku džínů, džínových overalů, vestiček i bund. Kombinuje je velmi často mezi sebou a vytváří tak odvážné celodenimové outfity. Kromě džínových kousků najdete u Dary ve skříni hodně kalhot se sníženým sedem a volnými nohavicemi a basic trička. Blízký je jí také velmi nápadný, ale přesto nenuceně ležérní a nadčasový army styl.

Elegantní proměna

Přestože je duší rebelka, když si to příležitost žádá, umí se proměnit v elegantní dámu. Šaty nejsou rozhodně jejím nejoblíbenějším kouskem, ale to neznamená, že je neumí nosit. Nečekejte ale kombinaci princeznovských šatů, romantických lodiček a třpytivého psaníčka. Dara svůj osobitý styl umí promítnout i do elegantních outfitů, a to například tím, že místo lodiček obuje k šatům tenisky nebo je trochu „zdrsní“ koženým křivákem.