Zdroj: Youtube

My bychom chtěli tuto vskutku krásnou ženu, sestřenici druhé slavné herečky a režisérky Petry Nesvačilové, připomenout v trochu jiném světle. Ne nadarmo se jí v našem českém rybníčku přezdívá česká Julia Roberts. Je své celosvětově slavnější kolegyni velmi podobná. Můžou za to kudrnaté vlasy a hlavně široký úsměv, který obě herečky zdobí. A i když teď možná Denise do smíchu dvakrát není, věříme, že se to brzy zlepší.

Herečku Denisu Nesvačilovou jsme nafotili v lednu 2017 do módního editorialu Vlasty, tehdy měl v kinech premiéru jeden z jejích prvních celovečerních filmů Miluji tě modře. Téma tedy bylo jasné.

Pretty woman po česku!

Denisa si focení, které jsme realizovali v nádherných a stylových prostorách Hotelu Jalta na Václavském náměstí, náramně užívala. Jak řekla redaktorce časopisu Vlasta: „Já sama jsem si focení nádherně užila. Na to, že mě občas přirovnávají k Julii, jsem si už zvykla a jsem na to pyšná. Máme prý stejně ‚široký‘ úsměv. Nejvíce povedená se mi zdá fotka v bílém kostýmku, která vznikla na motivy scény, kdy jde prostitutka Vivien z prvního nákupu a všichni v hotelovém foyer na ní mohou oči nechat. Skláním se před prací vizážistky Marty a stylisty Jana, bez nich a samozřejmě i fotografa Petra by kopie nebyla dokonalá.“

Richard Gere by zíral

Denisu stylista oblékal podle ukázek z filmu, takže ji můžete vidět jako lehkou holku v kozačkách nad kolena, šortkách a cropp topu bez podprsenky, ale i proměněnou v dokonalou dámu. Stylové puntíkaté šaty, malé černé, rudá róba a již zmiňovaný bílý kostým se všemi doplňky, které k postavě patřily, bylo celkem náročné sehnat a zapůjčit, ale výsledek stojí za to. Česká Julia Roberts k fotografii ve večerních rudých šatech na schodech podotkla: „Na večerní róby si moc nepotrpím, ale tyhle červené šaty neměly jedinou chybu. Škoda že nepřijel Richard, prý mu do toho něco vlezlo. Myslím, že by zíral.“

Tajné zbraně každé krásky

K dokonalé proměně z obyčejné holky z ulice v nádhernou osudovou ženu patří samozřejmě nejen oblečení, ale i luxusní líčidla. V kabelce proto nesmí chybět zlatá pudřenka a okouzlující parfém. Sexy vzhled vykouzlí černé linky, hustý vějíř řas a rty nalíčené na červeno.

Zdroj: www.vlasta.cz časopis Vlasta

Související články