Lehoučká bunda

Výhodou je skladnost, většina bund má kapuci, do které se celá bunda složí a vznikne tak miniaturní a hlavně lehoučký balíček. A když ji vyklepnete do původního tvaru, nebude zmuchlaná nebo jinak deformovaná. Nosí se i oboustranné varianty, takže si můžete přizpůsobit barvu ke zbytku oblečení.

Prošívaná sukně

Takovou sportovní prošívanou sukni nosí ženy v zimě na běžky nebo na brusle, ale na jaře ji užijete i na běhání nebo na kolo. A super je i přes legíny na trek. Nebude vám táhnout na zadek ani na záda, jde vlastně o jakousi úspornou a funkční vrstvu navíc. Většina sukní má vysoký pas a pružnou vsadku z boku, nebo rozparek, aby byl pohyb volný.

Jinak než do proužků

Ačkoli klasicky prošívané bundičky do pasu a pod zadek s příčným prošíváním jsou stále v kurzu, poslední sezónu se v obchodech objevily modely prošívané trochu jinak. Švy tvoří na bundách a vestách čtverce, kosočtverce a jiné obrazce a dodávají tak oblečení strukturovaný vzhled. Další z řady atypického prošívání tvoří vlnky nebo plástve.

Vytuněné doplňky

Oproti klasickým sněhulím můžete kotníkové boty s prošívanou stélkou nosit i na jaře. Moderní jsou také prošívané kotníkové tenisky nebo nazouváky ve stylu papučí. A co víc, trend prošívání se nevyhnul ani kabelkám, batohům a obřím cestovním brašnám.

Zdroj: vlasta.cz

Související články