Vlněná nebo s podšívkou

Pokud se chcete opravdu zahřát, pořiďte si vlněnou sukni. Merino je perfektní, stejně tak poslouží i sukně z bavlněné příze s pružnou podšívkou. V případě maxi sukně se přímo nabízí spíchnout si kolovou spodničku v neutrální barvě a tu nosit v případě potřeby pod každou sukni. Když ji střihnete těsně nad kolena, zahřeje vás dokonale a budete v ní moci i chodit. Velmi moderní jsou dnes prošívané sportovní mini sukně se zipy, nosí je holky na výlety do přírody, na běhání i na běžky. Proč si nepořídit i nějakou dlouhou à la spacák?

Hlavně v teple

V krušné zimě na některé zaručené stylistické fígle zapomeňte. Klidně si oblékněte nahoru i dolů dlouhé over size kousky, pohodlí a teplo hraje v tuhle chvíli jednoznačně prim. K sukni s volány si přes hlavu natáhněte volný hrubě vyplétaný svetr, bude vás příjemně hřát. Nebo si kupte prima fleesovou mikinu s kapucí. Mladistvý šmrnc je k nezaplacení. Nosí se i nadýchané péřovky a kabáty s dutým vláknem, čím objemnější, tím lepší. Dlouhá sukně jim bude slušet.

Kožešinka se hodí

Chcete-li si uchovat i v zimních měsících ženskost, vsaďte na projmutou koženou bundu s kožešinovým límcem a kozačky na podpatku. Nemusíte klopýtat na jehlách, stačí vyšší bytelný kramflek nebo klínek. I když dlouhé zimní sukni stejně nejvíc sluší martensky s traktorovou podrážkou.