Až vyrazíte ven s letitou kamarádkou, slaďte se do jemných pudrových tónů. Ty vám totiž zaručeně uberou pár let. A vyzkoušejte třeba kombinaci starorůžové barvy s khaki, která dodá oblečení lehce rebelský nádech. V těchto barvách klidně noste dlouhé sukně ke kotníkům i košilové šaty s volány.

Zabodujete v kalhotové sukni

Kalhotová sukně má mnoho podob. Jde o osvědčený střih, který dá vyniknout úzkým kotníkům a sluší spíše štíhlejším ženám. Ale ani baculky se jí bát nemusí, stačí obout vyšší podpatky a sáhnout po splývavém materiálu. Pokud si troufnete na kožený model, máte palec nahoru! Ke kalhotové sukni si můžete obléknout volnější podkasaný top, úzce střiženou halenku nebo over size přízový svetr, jehož cíp zastrčíte ležérně za opasek nebo dáte oblečení tvar pomocí úzkého pásku přes.

Tón v tónu

Perfektní kombinaci tvoří přízový šedý svetřík, delší sukně nebo teplákové kalhoty ve stejné barevné tónině a k tomu minimalistické střevíčky. Pro větší pohodlí můžete střevíčky vyměnit za jednoduché bílé kecky, těmi nikdy nic nezkazíte. Tenisky sluší i volným šatům střiženým pod prsy a kratšímu bolerku. Jednotně laděné oblečení můžete oživit jedním či dvěma barvnými akcenty, třeba v podobě psaníčka, šperku nebo hodinek. Oblečení tón v tónu opticky sjednotí celek a dokáže zkorigovat drobné proporční nedostatky. Tónování skvěle funguje především v případě teplých a světlých přírodních odstínů.

Pořiďte si kimono

Tenhle kousek ložního a později plážového oblečení nachází uplatnění i v běžném šatníku. Na jaře ho můžete nosit místo kabátku, ale nemusíte na něj zanevřít ani v zimě. Barevné a rozevláté kimono oblečené přes tenký rolák a černé kalhoty vypadá úžasně. Je to super kousek na doma, když čekáte návštěvu a nechce se vám natahovat uplé džíny a nějaký přijatelný vršek. Kimono vypadá skvěle i k přes domácí úpletové kamaše a jednoduché tričko.