Hurá k moři!

Zabalte si nutné plážové kousky, sluneční brýle, opalovací krémy a voděodolné šminky, ale také pár hřejivých svršků pro večery na pláži. A nezapomeňte i na slavnostnější róbu, člověk nikdy neví, na jaké nové přátele může narazit. Recepci v pětihvězdičkovém hotelu si v pareu moc neužijete. Vylaďte svůj styl k dokonalosti a splyňte s mořskou hladinou. Modrozelené tóny přímořským letoviskům sluší, stejně jako slaná voda vaší pokožce.

I v plavkách v celku si můžete opálit břicho

Pokud dáváte přednost plážovému úboru v celku a přitom se chcete opálit, sáhněte po materiálu, který propouští sluneční paprsky. Sice si trochu připlatíte, ale budete mít sjednocenou barvu. Bílé břicho a hnědé nohy nepůsobí ani na domácí půdě příliš sexy. A určitě si přibalte plavky navíc. Co když vám ty vaše oblíbené uletí v noci ze šňůry?

Co třeba výlet na safari?

Využijte této neobvyklé příležitosti a zvolte oblečení, které je slušivé a pohodlné zároveň. Absolutní mimikry nejsou pro souznění s přírodou nevyhnutelné, ale příjemný pobyt venku vám stoprocentně zaručí funkční a praktické oblečení volnějšího střihu. Vsaďte na přírodní materiály.

Máte-li safari na programu jako jednorázový výlet v rámci dovolené, vystačíte si s běžnými kousky. Ale pokud cestujete na safari nebo do buše cíleně a na delší čas, sáhněte po sportovním a funkčním oblečení značek, které se na outdoor specializují. Nechte se svést imitacemi zvířecích potisků a zemitými přírodními tóny, budete se cítit jako součást prostředí, ve kterém není nutné na sebe upozorňovat, ale spíše splynout s okolím.

Cesta po metropolích

Pokud ve městě žijete, nic výrazného se nemění, ale jestliže cestujete z venkova, sbalte si to nejnutnější, nechte volné místo v kufru a nezapomeňte na kreditku. Hlavně ženy nástrahám civilizace v podobě nákupních center odolávají jen stěží.

Výlety za historií

Jste dychtivá po památkách? Zajímá vás historie a ráda poznáváte nové země a jejich kulturu? Pak určitě přesně víte, v čem se na cestách cítíte dobře. Důležité jsou pohodlné a přitom elegantní boty a také něco vhodného pro společenskou večerní party nebo návštěvu divadla. Při poznávacím zájezdu se velmi pravděpodobně nevyhnete ani relax centru, wellness nebo masážnímu salonu, tak na to pamatujte.

ZDROJ: https://vlasta.cz