Světlemodrá džínovina

Denim světu vládne, a i když jste se bez něj možná první polovinu života obešla, pokud chcete zabodovat mladistvým vzhledem, přestaňte se mu obloukem vyhýbat. Existuje spousta variací na téma džínovina a při vhodném propojení se zbytkem outfitu dosáhnete skvělého efektu. Nosí se džíny lehce odrbaného vzhledu se spadlým pasem, často ohrnuté u kotníků, nebo zkrácené džínové bundičky, pod kterými se skvěle vyjímá dlouhá bílá košile nebo potištěná áčková tunika.

Pudrové tóny a odstíny růžové

Zralé pokožce uberou pár let světlé tóny. Například ve smetanovém topu přímo vizuálně pookřejete. Zapomeňte na tmavší odstíny lahvově zelené, temně modré nebo šedé a omládněte díky čisté bílé nebo světlounce krémové. Získáte tak jiskru v oku a svěží výraz v obličeji. Díky pastelovým tónům budete působit svěže a mladistvě. Růžová, fuchsiová a světlounce fialová vám také uberou pár let. V kombinaci s lehce průsvitným či vrstveným materiálem topu nebo v podobě hedvábného šátku kolem krku nemají tyhle svěží barvy chybu.

Tričko s nápisem

Potisky a nápisy jsou poslední dobou hodně oblíbené, takže po nich směle sáhněte i vy, mladší generace to jistě ocení. Bílý nebo černý podklad působí seriózně a takové tričko můžete obléknout i ke kostýmu, k džínám pak klidně zvolte triko nebo košili s vtipným obrázkem. K takovému tričku pasují bílé tenisky nebo robustní sandály na surovce, obojí bude působit mladistvě a cool.

Velké psaníčko nebo cross body kabelka

Maxipsaníčko je vychytaná alternativa kabelky, která má šmrnc. Hitem jsou tyhle kabelky z eko materiálů, jako je omyvatelný papír, textilní kůže nebo třeba recyklovaný plast. V barevnosti opět dejte přednost výrazným mladistvým tónům, černým a hnědým kabelkám dopřejte alespoň na jednu sezónu volno. Omladí vás i malá kabelka s dlouhým popruhem, tzv. cross body nebo messenger. Popruh může být odnímatelný, takže si lze pohrát s laděním kabelky a zbytkem outfitu.

Autorský text