Nová džínová bunda se snaží upoutat vaši pozornost. Nejenže mění délku, ale poutá zajímavou výšivkou, potisky a nášivkami. Mezi džínovými favoritkami najdete i street odrbané a seprané kousky, někdy také záplaty a barevné vsadky.

Zdroj: Youtube

Módní klišé

Donedávna nám stylisté vtloukali do hlavy: Nikdy nenoste džínovou bundu a džíny dohromady! Tahle kombinace byla provařená za minulého režimu a žádnou velkou parádu tehdy nenadělala.

Jenže dnes je všechno jinak. K džínové bundě si klidně můžete natáhnout rifle v podobném barevném ladění nebo se úplně odvázat a s typem a barvou džínoviny si vůbec nelámat hlavu.

Originalita se cení

Co se týče střihů, stále frčí klasika, ale přidávají se i nové trendy. Lehce projmuté střihy, ale i varianty over size a také prodloužená délka zdobí nejednu džínovou bundu letošního jara. Na trhu se objevují bundy se zkrácenými rukávy nebo ustřižené pod prsy.

Vybarveno

Hitem jsou pestrobarevné džínové bundy a kombinace denimu a ostatních materiálů, třeba síťoviny, koženky nebo i šusťákoviny. Populární stále zůstávají modré, šedé a černé odstíny, ale nosí se i pastelové barvy nebo ty výraznější a často kombinované.

Nevaž se, odvaž se

Ležérní styl nahrává kreativitě a výrazným kombinacím, které nemusejí nutně nosit jenom mladé dívky. Když si k takhle výrazné džínové bundě obléknete minimalistický základ v jednom neutrálním tónu, budete šik, ať už jste třeba léta v důchodu.

Užijte si jaro v džínovém duchu

Džíska sluší propínacím šatům v prodloužené i zkrácené délce, kolové nebo pouzdrové sukni, capri kalhotám do gumy v pase nebo slimkám všeho druhu.

Letos se hravě kombinuje se sametovými kousky oblečení a naprosto dokonalá je v duelu s hedvábím. Vychytané doplňky pak celý denimový outfit vyladí k dokonalosti.

Zdroj: Vlasta.cz

Související články