Eva Pavlová je na roli první dámy skvěle připravena, jelikož už svého manžela doprovázela při diplomatických zahraničních cestách. Rozhodně nechce zůstávat v pozadí jako manželka Miloše Zemana posledních deset let. Navíc je zcela zřejmé, že má paní Eva skvělý vkus, po dobu kampaně byla vždy perfektně a stylově oblečená.  Navíc využívá služeb osobní stylistky, módní návrhářky Štěpánka Pivcové. Ta se stará také o styling prezidenta České republiky.

Zdroj: Youtube

Jen růžová to může být


Při vyhlašování výsledků druhého kola voleb ve Foru Karlín byla Eva Pavlová oblečená do světle růžových šatů pod kolena s dlouhými rukávy z dílny Štěpánky Pivcové, které zdobila jemná stříbrná brož s květem růžového kaštanu od českého designéra Hanuše Lamra. Manželce prezidenta to v pudrově růžová slušelo, jemná, velmi ženská a uklidňující barva skvěle koresponduje s jejím barevným typem. Drobná detaily v podobě lehkých volánků na rukávech šatů, šperky a perfektní bronzové psaníčko celkový dojem dotvořily k dokonalosti. Tento outfit si v ničem nezadal s outfity manželek světových lídrů. Generál s barvou šatů své choti vyladil kravatu a dvojice působila velmi kompaktně a důstojně zároveň. Oblibu v růžové dokázala Eva Pavlová i výběrem svrchníku, sytě růžový kašmírový kabát neměl chybu.

Šaty dlaň nad kolena


Hodný první dámy byl i outfit, který Eva Pavlová oblékla během první televizní debaty ve druhém kole prezidentských voleb na Česká televizi, jak jinak než v růžové. Světle růžové šaty nad kolena se zajímavým detailem u krku v podobě pruhu látky protaženém skrz stříbrnou přezku ji extrémně slušely a také omladily.


Ležérní nejen v modré džínovině


V sobotní večer poté, co už bylo jasné, že se stane novou první dámou, přišla Eva Pavlová oblečena v méně formálním outfitu, který tvořily džínové šaty do půlky lýtek s drobnou výšivkou kočičky u srdce. Šaty přepásala zlatým páskem s výraznou přezkou a na nohy obula hnědé kozačky. Tmavě modrou košili ráda oblékala i dříve, zajímavé bylo také ležérní pojetí bleděmodré volné halenky a šátku v kombinaci modré a béžové na jednom z předvolebních mítingů.
V barvě velbloudí srsti
I během předvolebních debat byla manželka generála Pavla oblečená velmi stylově. Na poslední televizní debatu na Nově dorazila ruku v ruce se svým manželem v zavinovacím dlouhém kabátu v barvě velbloudí srsti, ke kterému zvolila malou kabelku ve stejném odstínu a obula vysoké kozačky v tmavší hnědé. Pod kabátem paní Eva schovávala slušivé tmavě zelené šaty. Petr Pavel byl oblečený v tmavě modrém obleku české značky Gosman.

ZDROJ: Vlasta.cz