Do kabelek typu messenger jsem „zabouchnutá“ už dávno. Baví mě praktický popruh přes rameno, který vám nechává volné ruce. Baví mě velikost kabelky prostě „tak akorát“. Do messengeru se v pohodě vejde mobil, peněženka, kapesníčky, brýle na čtení, rtěnka i skladná látková taška na nákup, přitom působí subtilně. Hodí se ke sportovnímu oblečení, sedne ležérní eleganci, ale můžete si ho vzít i ke kostýmu nebo společenským šatům.

Popruhy s karabinou

Postupem času jsem shromáždila pěknou sbírku barevných „mesíků“ a k nim přihodila i pár méně okázalých, v klasické černé a béžové. A víte, na čem si ujíždím nejvíc? Na odnímatelných popruzích. Když už messenger, tak jedině s karabinkou, díky které je možné popruh čas od času odejmout a nahradit nějakým zajímavějším nebo líp pasujícím k oblečení, které mám zrovna na sobě. Moje posedlost popruhy dospěla tak daleko, že nakupuji kabelky v on-line second handech a je mi úplně jedno, jak vypadá konkrétní taška. Pokud mě zaujme popruh, který se dá odepnout, a kabelka je oceněná maximálně na dvě stovky, je moje.

Tón v tónu nebo kontrast?

Popruhy můžete ladit tón v tónu s kalhotami nebo sukněmi a vlastní kabelku zase s vrchním dílem. Vznikne tak zajímavý kontrast, který dá vyniknout dílčím kouskům celého outfitu. Nebo můžete být vyladěná od hlavy až k patě do jednoho barevného odstínu a záměrně vybrat popruh kontrastní, který celý jednolitý dojem opticky „rozstřelí“.

Doplňky spolu

Skvěle funguje ladění popruhu s botami, se šátkem, s kloboučkem, s knoflíky nebo výraznou sponou. Trendy jsou i popruhy s nápisy, které sluší hlavně sportovním botám, ať už sneakerskám s kontrastní barevnou podrážkou, nebo mokasínám na surovce.

V etno stylu

Popruhy zdobené výšivkou, perličkami, třásněmi nebo vyplétané copánky budou aktuální hlavně v létě. Perfektně vyladí oblečení v etno stylu, které bude jedním z hlavních trendů nadcházející sezóny. Bílá halenka s volány, exotická tunika nebo šaty po kotníky a sandálky z bambusu dotáhnete právě crossbody kabelkou se zajímavě řešeným popruhem.