Všestranně talentovaná

Iva Kubelková patří mezi ty nemnohé jedince, kteří dostali do vínku talent snad na všechno. Má za sebou velmi úspěšnou kariéru modelky, ve které i po čtyřicítce stále pokračuje, moderuje, umí zpívat, hrát a malovat a v neposlední řadě musíme zmínit i to, že je neskutečně krásná a milá. Její dvě dcery už něco po talentované mamince zdědily. Obě rostou do krásy a pomalu se začínají dostávat i do světa modelingu.

Osobní vs. pracovní

Jak už to u modelek bývá, je také Iva dlouhá léta úzce spjatá se světem módy. Rozhodně ovšem neplatí, že by každá modelka měla skvělý vkus a vytříbený styl. V případě Ivy je to tak, že rozhodně nepatří mezi módní influencerky, ale zároveň ani nedělá žádné výrazné módní přešlapy. Její šatník je vyvážený, nadčasový a pro mnohé velmi inspirativní. Pojďme se podívat, co v něm převládá.

Iva už několikrát v rozhovorech přiznala, že v šatech nebo sukni ji v civilu potkáte jen velmi zřídka. Ve volném čase dává přednost ležérně sportovnímu stylu, kterému dominují úzké džíny či kalhoty, jednobarevná trička, kožené bundičky a tenisky. V takovém outfitu se cítí nejlépe. Co se týče barev, tak i tam se drží poměrně při zemi. Nejraději má tělové odstíny a klasickou kombinaci černé a bílé.

Jenže Iva je akční žena, která neustále střídá moderování v televizi s uváděním různých akcí a velmi často také zdobí společenské události. A tam by pochopitelně v džínech a teniskách neobstála. Za pomoci stylistů tak nejčastěji obléká šaty, které dokonale kopírují její záviděníhodné křivky. V televizi se objevuje v různě barevných pouzdrovkách, na večerní události volí dlouhé šaty, kterým často dominuje výstřih. Ten však nekombinuje s vyzývavým střihem šatů, takže i velmi hluboký působí elegantně.

Sečteno, podtrženo – Iva je svá! Je evidentní, že ať už se jedná o outfit na běžné nošení, nebo na pracovní či společenskou příležitost, je pro ni stěžejní, aby se v něm cítila maximálně komfortně a sebejistě.


Instagram Ivy Kubelkové