Když už přemýšlíte o nějakém tom kousku nabíraném pod prsy, musíte mít na paměti, že tenhle střih všem opravdu nesluší. Komu přidá na kráse?

1. Příroda vám ženské zbraně nenadělila

Jste sportovní typ? Máte od narození rovnou chlapeckou postavu a prsa po taťkovi? Nezoufejte. I vy můžete hrudníkem zaujmout. Stačí vytunit dekolt perfektní vyztuženou podprsenkou s push-up efektem a k tomu přibrat na pomoc top nebo šaty střižené pod prsy. Do gumičky, do žabiček, do tunýlku s provázkem nebo gumičkou. Nebo do pružného švu, který zvýrazníte třeba širokou stuhou s úvazem. Zkrátka vyberte si takový střih vrchního dílu, který se pod prsy opticky oddělí od spodní části. Fungují i sámky, řasení a klasické záševky, ale střih musí být opravdu propracovaný. Nechci se do nikoho navážet, ale překrásnou hlasatelku Gabrielu Laškovou občas obléknou do modelu, který, ač se záševky a nabíráním pod prsy, její útlé chlapecké postavě opravdu nepomůže. Naopak, často na její útlý hrudník poutá až nevhodně.

2. Máte prsa ochablá a povislá

Věk je sice jenom číslo, ale některé části našeho těla neudržíme v kondici, ať se snažíme sebevíc. I v případě ochablých prsou platí, že prim hraje dokonalá podprsenka. Ovšem nabírání pod prsy dokáže spolu s ní vrátit prsa tam, kde byla zamlada, a dát vyniknout erotickému žlábku „mezi“ a upoutat na dekolt. Jen musíte popřemýšlet o tom, zda nemáte příliš velké „horní“ břicho, pak by vašemu předozadnímu rozměru tento střih příliš nelichotil. Prima je zaměřit se na výstřih do V nebo hlubší kulatý.

3. Jste nahoře obdařená a máte ploché bříško

Tak tahle figura je samozřejmě ideální, a pokud jste její šťastnou majitelkou i po padesátce, klobouk dolů. Vám totiž bude slušet úplně, ale úplně všechno. Tedy i zvýraznění předností pomocí popisovaného střihu. Můžete si dovolit třeba jen náznak přestřižení a uplý spodek, nebo vsadit na širší žabičky, když vám to vaše ploché bříško dovolí.