Populární a permanentně vysmátou herečku bychom mezi módní ikony asi nikdy nezařadili, její outfity spadají spíše do kategorie ležérní pohodové módy bez extra zajímavých prvků. Ale Janě tento styl sedí a evidentně se v něm cítí dobře, což je vlastně poznat na první dobrou.

Je přirozená

A o tom právě móda je. Není třeba se nechat unášet nesmyslnými trendy, ve kterých nebudete svá, nebo se naopak nechat šněrovat do škatulek, které určí někdo jiný. Každá zralá žena, která si našla vlastní styl, ve kterém se cítí fajn, působí mnohem půvabněji a stylověji než za každou cenu extravagantní celebrita bez kousku vlastní invence a vkusu.

Umírněné a tradiční barvy

V šatníku Jany Paulové převažuje bílá, světlounce béžová a černá. Herečku většinou vídáme na charitativním akcích, křtech a vernisážích, čemuž má také uzpůsobený šatník. Ve velké večerní byste ji zastihli málokdy. Bílé halenky, sportovní košile a jednoduché přízové svetříky tak většinou doplňuje tmavými kalhotami nebo klasickými džínsy. Navrch pak často obléká sako, bolerko nebo bundu, někdy také delší kardigan bez zapínání.

Brýle jako šperk

Ačkoli dříve jsme nezaznamenali, že by se Jana Paulová nějak zdobila šperky, poslední dobou párkrát doplnila jednoduché černé šaty minimalistického střihu náhrdelníkem. Její ozdobou jsou také brýle s výraznými obroučkami, které jí velmi sluší. Ostatně brýle už se dávno přemístily z kategorie zdravotních pomůcek do kategorie módních doplňků, proto je jejich výběr módními stylisty často skloňován. V případě Jany Paulové je prý podle módních znalců všechno v pořádku.

Na tenisky nedá dopustit

Tenisky zažívají posledních pár let velký boom a dnes už není tabu obout je i ke kostýmu nebo šatům. Jsou pohodlné, mladistvé a příjemné na nohu. Teniskové mánii podlehla i Jana Paulová, která nosí opět spíše jednoduché, ale kvalitní tenisky, nejčastěji bílé. Někdy si obuje i nenápadné polobotky na nižším podpatku nebo klínku, které celkový styling neruší.

Zdroj: vlasta.cz