Na věku nesejde…

Modelky na úvodní fotce ztvárňující možná matku s dcerou se toho nebojí. A když se podíváte do naší galerie a starší z nich si přiblížíte, uvidíte krásnou zralou ženu, která si k růžovým kalhotám klidně vezme hnědý umělý kožich a svetr se zvířecím potiskem. V roztomilé kombinaci s mladou blondýnkou navíc ona starší modelka vůbec nepůsobí trapně, naopak. Můžete namítnout, že má stále výstavní postavu, ale právě ona kombinace s kožichem XXL má své kouzlo. Vy si ovšem nemusíte pořizovat rovnou růžové kalhoty, stačí třeba tuniky nebo volnější tričko, přes které decentně navrstvíte jiné kousky a růžovou necháte jen decentně vykukovat.

Jen tak trochu, nenápadně

Na scénu se zase vrací barevné podkolenky. Tím vás samozřejmě nenabádáme, abyste si natáhla minisukni a podkolenky se srdíčky, ale dá se to pojmout i jinak. Mezi okrajem kotníkových šněrovacích kozaček a ohrnutou manžetou kalhot může nenápadně vykukovat pár centimetrů růžové podkolenky. Zbytek outfitu pak může působit ležérně a být v tlumených barvách, růžová se může promítnout třeba jen ve výběru rtěnky nebo tvářenky. Případně jí dejte miniaturní prostor jako součást vzoru šály nebo čepice.

Zahrajte na odvážnou notu

Doplňky jsou samozřejmě nedílnou součástí našeho oblečení, a právě ty barevné se těší velké oblibě i u jinak razantních odpůrkyň křiklavých barev. Kabelka nebo jen její popruh v růžové zaboduje, stejně tak i růžová podrážka farmářek. Budete-li odvážnější a pořídíte-li si třeba huňatý rolák, který bude suplovat šálu a vylézat nenápadně zpoza klop kabátu, máte náš obdiv. Stejně jako ty z vás, které si klidně obléknou růžový flaušák nebo prošívanou vestu. Rozzařte už tak ponurou zimu, až nasněží, růžová se na vás bude v kontrastu se sněhovými vločkami obzvlášť vyjímat.