Padesátku oslaví dvě české krásky, které znáte z jeviště i z televizní obrazovky, Jitka Schneiderová a Adéla Gondíková. Šedesátky pak dosáhne Vilma Cibulková a Ivana Chýlková a sedmdesáté narozeniny oslaví Dagmar Havlová a Taťána Medvecká. Pojďme se podívat na jejich styl.

Zdroj: Youtube

Jitka Schneiderová

Charismatickou herečku a uznávanou módní ikonu Jitku Schneiderovou čeká oslava jubilejní padesátky v březnu. Herečce by tento věk nikdo nehádal. Ať už vyrazí na červený koberec, na ples nebo třeba jen do kina, vypadá výborně. Umí si s módou hrát, ale zároveň moc dobře chápe, že mezi zdravou originalitou a snahou upoutat pozornost za každou cenu je zatracený rozdíl. Jitka Schneiderová tuhle hranici nepřekračuje, nikdy na ní neuvidíte nic nevkusného a do očí bijícího, přesto ji nepřehlédnete. Jitka dříve úzce spolupracovala s nedávno zemřelým stylistou Janem Pokorným a její fanoušci vždy s napětím čekali, jaký model vynese na červený koberec na MFF Karlovy Vary. Obecně patří k nejlépe oblékaným herečkám u nás.

Adéla Gondíková

Herečka, která dokázala zkrotit bouřliváka Jiřího Langmajera a dokonce ho dostala pod čepec, vyniká velmi štíhlou postavou a sluší jí téměř všechno. A ač je to k nevíře, i ona pokoří v březnu 2023 hranici 50 let. Oblékat Adélu Gondíkovou je vzhledem k její krásné postavě i povaze za odměnu, nechala se slyšet stylistka pořadu Můj muž to dokáže. Adéla prý nemá žádné hvězdné manýry a je s ní zábava. A především má krásnou postavu a nestydí se ji ukázat. Herečce to ale sluší vždy, a za všech okolností, nejen na večerních gala akcích nebo při televizním vysílání. Má ráda sportovní módu i ryze ženské kousky, jako jsou romantické šaty a kolové sukně.

Vilma Cibulková

Další březnovou oslavenkyní bude herečka Vilma Cibulková, která už oslaví šedesátku. Herečka se ve svých filmech často objevila nahá a i divačky musely uznat, že má figuru jedna báseň. A takovou figuru je radost oblékat. Herečka miluje ezoteriku a občas se tak i obléká, většinou ji však potkáte v bílo-černé kombinaci. Má ráda kalhoty a volné plédy a občas to vypadá, že si s módou přílš hlavu neláme.

Ivana Chýlková

Další čerstvou šedesátnicí se v září roku 2023 stane herečka Ivana Chýlková, manželka kontroverzního moderátora a herce Jana Krause. Česká Uma Thurman má za všech okolností šarm. Chodí oblečená spíše jednoduše, minimalismus v jejím podání však působí svěže a neotřele. Miluje kalhoty a úzké sukně, volnější svetry a basic trička. Její vysoká sošná postava by jí umožnila se odvázat daleko víc, ale Ivana sama moc dobře ví, v jakém oblečení se cítí dobře.

Dagmar Havlová

Bývalá první dáma oslaví v březnu neuvěřitelných 70 let. V době, kdy se stala manželkou prezidenta Václava Havla, neměla k eleganci příliš blízko, ale to s hradním protokolem změnila. Dagmar vychytala styl s pomocí odborníků a od té doby je z ní distingovaná dáma, která přesně ví, co jí sluší. Obléká se draze a stylově a udává tak často trendy v byznys módě, ale i ve velké večerní.

Taťjana Medvecká

V listopadu 2023 oslaví sedmdesáté narozeniny také oblíbená herečka a dabérka Taťjána Medvecká, která s věkem zraje jako víno. Herečku občas módní experti za výběr outfitu kritizují, nicméně ona si s tím hlavu neláme. V civilu ji můžeme vídat oblečenou velmi nenápadně, bez jakýchkoli pokusů o extravaganci. Když se objeví ve společnosti, bývá upravená, ale rozhodně nevyniká. Na posledním udílení cen Thálie, které herečka moderovala, jí módní policie zkritizovala výběr doplňků, které celkový dojem z celkem hezkých krajkových šatů zazdily.

„Věk u ženy není důležitý. Můžete vypadat božsky ve dvaceti, být stále krásná ve čtyřiceti a zůstat okouzlující po zbytek života.“ Coco Chanel, francouzská módní návrhářka

Zdroj: www.vlasta.cz

Související články