Slavné ženy, které vám v tomto článku představujeme, jsou svým zahraničním protějškům podobné rysy v obličeji nebo jsou jim blízké typově. Ale je také možné, že podobu evokuje pouze stejný úsměv, podobný účes nebo třeba barva vlasů.

Zdroj: Youtube

Miluše Bittnerová a Marilyn Monroe

České herečce Miluši Bittnerové se už řadu let přezdívá česká Marilyn. I přesto, že během několika let se její postava trochu změnila a dnes už bychom podobu s ikonou filmového plátna hledali složitěji. Každopádně účes stále sedí, stejně tak i záliba v sexy motýlcích, hlubokých výstřizích a blondýna je zkrátka blondýna.

Mahulena Bočanová a Salma Hayek

Kdyby si Mahulena a Salma stouply vedle sebe, česká herečka by svoji španělskou dvojnici převyšovala o hlavu. Nicméně tmavá hříva, uhrančivé oči, tvar obličeje a trochu i styl oblékání mluví za vše. Mahulena Bočanová je podle našeho názoru dokonalou kopií ve světě slavnější kolegyně. Není to tak dávno, co se nechala jako Frida Kahló, kterou ve stejnojmenném fimu ztvárnila právě Salma, nafotit.

Ivana Chýlková a Uma Thurman

Česká herečka Ivana Chýlková jako by hollywoodské hvězdě Tarantinových filmů z oka vypadla. Nebo obráceně? Herečky mají podobné rysy obličeje, barvu vlasů, a dokonce i výšku. Nosí léta podobný sestřih a jsou si zkrátka typově hodně blízko. Zajímalo by nás, zda to takto vidí i manžel Ivany Jan Kraus. Spletl by si svoji ženu s Miou z Pulp Fiction?

Denisa Nesvačilová a Julia Roberts

Titul česká Julia Roberts bývá v posledních letech přisuzován herečce Denise Nesvačilové, a to díky jejímu širokému úsměvu a zrzavým vlasům. My jsme toho v roce 2017 využili a nafotili jsme Denisu v oblečení a pózách jako Julii Roberts v jedné z jejích nejslavnějších rolí – jako prostituku Vivian v romatickém filmu Pretty Woman. A je pravda, že módní editorial tehdy slavil obrovský úspěch, stylistům i vizážistům se s Denisou pracovalo skvěle, protože ta podoba tam zkrátka je.

Dara Rolins a Gwen Stefani

Dara více než nápadně připomíná známou zpěvačku Gwen Stefani, která se proslavila například hity Don‘t Speak anebo Hollaback Girl. Zpěvačky sdílí nejen zlato v hrdle, ale také stejný styl oblékání. Obě si pak potrpí na dokonalé líčení a jedním z jejich neodmyslitelných poznávacích znamení jsou dlouhé blond vlasy.

Zdroj: www.vlasta.cz Profimedia

Související články