Kateřinu nemůžete ve společnosti přehlédnout. Ač si herečka na nějaké módní výstřelky nepotrpí, díky její zálibě v zavinovacích šatech, které dají vyniknout nejen souměrné štíhlé postavě, ale hlavně dekoltu, bývá (zvláště pro muže) magnetem.

Zdroj: Youtube

Dokonalá postava

Tradiční ženský střih Kateřině sluší a ona to moc dobře ví. Herečka dává ráda na odiv svojí figuru, která, co si budeme povídat, léty nijak nezchátrala. Přestože všichni moc dobře víme, jak na sociálních sítích fungují retuše a že televizní obrazovka naopak přidává kila. A Kateřina Brožová nemá za ta léta, kdy jí v televizi vídáme, ani gram tuku navíc. Proto si může dovolit střihy, o kterých si můžou nechat zdát daleko mladší herečky.

Hluboký výstřih? Bez něj by to nešlo

V případě Kateřiny Brožové nejde o klasickou eleganci v pravém slova smyslu, minimalismus není její silnou stránkou. Stavebním kamenem jejího šatníku jsou šaty a topy s véčkovým výstřihem, který ženám tolik lichotí. Jen málokdy je možné potkat Kateřinu Brožovou v topu ke krku, natož třeba v roláku. Překvapivé je, že většina žen po padesátce dekolt raději kvůli jeho pokožce zahaluje, ale Brožová je světlou výjimkou.

Pouzdrové zavinovací šaty

Herečka nosí velmi ráda pouzdrové šaty ke kolenům nebo lehce nad, většinou pak s překřížením předních dílů, tedy zavinovací. Tento střih je totiž velmi efektní, schová se v něm nějaký ten nedostatek na břichu nebo bocích (což v případě Kateřiny není třeba, ale možná myslí udržitelně na budoucnost), vytvoří právě výše zmiňovaný hluboký výstřih a přitom kopíruje spodní linie.

Pohrává si ráda s materiály

Jestli si herečka dovolí sem tam nějaký výstřelek, netýká se většinou střihu, ale spíše materiálu. Poslední dobou boduje nejen v ložnicích satén, na což reagovala i Kateřina Brožová a na pár akcích zazářila zajímavě řešenými saténovými šaty, překvapivě s kolovou sukní. Miluje také plisování, na odpolední party byla viděna v černé plisované sukni po kotníky doplněné o jednoduchý bílý top a černou koženou bundu.

Malé černé

Jako většina dalších žen dává často přednost „malým černým“, tedy šatům v délce nad kolena, které je možné obléknout na zahradní party i do práce. Takový minimalistický model pak doplní lodičkami na vysokém podpatku a příhodnou kabelkou odpovídající dané situaci. Kateřina Brožová ctí klasiku, je to vidět koneckonců i na jejím léta neměnícím se účesu.

Zdroj: vlasta.cz