Obavy, že vám huňatý materiál přidá kila, hoďte za hlavu. Chytře zvolená varianta kožešiny, dokonalý střih a perfektní barevná kombinace zaručí, že vám to bude slušet, i když budete nabalená v několika vrstvách. Pokud disponujete plnoštíhlou postavou, vyberte si spíše tlumenější barvu svršku nebo využijte sílu kožešinových doplňků.

VIDEO: Nápady, jak nosit kožíšky. Inspirujte se ve videu!

Zdroj: Youtube

Oboustranné varianty

Svrchní oblečení může být i oboustranné a vy si pak můžete vybrat, zda zvolíte navrch kožešinový povrch, nebo se přikloníte k látce. Umělou kožešinku můžete ladit tón v tónu, nebo naopak vsadit na hru kontrastů, vždy ale přemýšlejte o tom, že už samotný materiál je velmi atraktivní a příliš nápadná barevnost může celkovému vyznění outfitu uškodit.

Nápadná podšívka, klopy a lemy

Kožešinová podšívka může jen nenápadně vykukovat zpoza klop a rukávů nebo třeba i z kapes. Skvěle vypadá lemování zipu, celokožešinové rukávy v kontrastu s koženkou, ale i lehce prošívaná péřová bunda s odepínací kapucí s lemem z kůže nebo kožešinovým bolerkem.

Variabilní límce

Odepínací kožešinové límce a kapuce umožní majitelce oblečení ve chvíli, kdy se oteplí, ryze zimní doplněk sundat a užívat si kabát nebo lehkou péřovku i na jaře a na podzim. Super je také možnost límce měnit podle nálady nebo si pořídit několik univerzálních štól, které nemusejí striktně pasovat na jeden model kabátu, ale dají se operativně střídat. Velkým hitem jsou kožešinky na sportovních bundách, třeba takový chlupatý lem kolem kapuce bude vypadat skvěle a také vás na lyžích zahřeje.

Boty s kožešinkou

K zimnímu období patří také kožešinové boty. Nosí se farmářky s kožešinovou výstelkou, nízké i vysoké zateplené kozačky, ale i válenky do města. Hitem jsou také kožené tenisky s kožešinovými prvky. Kožíšky se ale nevyhnuly ani kabelkám. Doveďte svůj zimní look k dokonalosti s půvabně chlupatou kabelkou a s efektními kožešinovými detaily.

Zdroj: Vlasta.cz

Související články