Ženy s velkými prsy vybírají prádlo podle jiných ukazatelů než majitelky poprsí A, B a C. Pro krásky s plnými tvary je podstatný sofistikovaný střih podprsenky, která těžké poprsí snadno udrží v očekávané výšce, pevně je zafixuje na středu hrudníku, nezatíží jejich váhou šíji a ramena a navíc vytvaruje prsa do sexy kulatého tvaru.

„V soukromí i v profesním životě vždy hájím zájmy nás holek s velkejma,“ tvrdí známá česká Plus size modelka Veronika Kořínková, která má velikost prsou 75K. „Nejčastěji nosím pohodlné polovyztužené modely. Líbí se mi jemné a efektní designy a pro aktivní chvíle oceňuji skvělou vychytávku u některých podprsenek, totiž fixaci ramínek vzadu do kříže. Krásně to uvolní záda a odlehčí šíji. Všechny ženy s velkými prsy určitě vědí, o čem mluvím,“ usmívá se modelka Veronika.

Rafinovaná krajka oblékne a přitom odhalí!

Do dámské módy patří krajka už několik století a její obliba neklesá ani ve věku umělé inteligence či komerčních letů do vesmíru. „Krajka je stále v kurzu. Její kvalitu určuje několik základních znaků: je to materiál, druh ornamentu, hustota a struktura vzoru. Rozhodující při výběru jsou samozřejmě vzory,“ vysvětluje návrhářka spodního prádla Dana Čermáková, která se navrhováním nejen krajkového prádla zabývá už téměř 30 let.

 

Sexy krajka pro všechny

O tom, že ženy milují krajku, žádná. Nosí ji rády na šatech, halenkách, na rukavičkách, výstředně na střevíčkách, sandálech a také na ponožkách, tričkách a samozřejmě především na spodním prádle. Znáte snad ženu, které by se krajka nelíbila? Je symbolem luxusu a rafinovanosti, oblékne a přitom odhalí! Jenže některé hodně vyvinuté ženy se krajky obávají. Možná proto, že mají pocit, že jejich těžká prsa tento pavučinkový materiál neudrží. To je ale mylná představa. I krajka může být podšitá a vyztužená kosticemi a výsledný efekt může jen mile překvapit.

Krajka i pro velká prsa velikosti D až L

„Často nám píší ženy s velkými prsy, že postrádají na trhu krajkové podprsenky ve velkých velikostech. Mají třeba prsa J a K a nic sexy na sebe nemohou sehnat,“ vysvětluje návrhářka Dana Čermáková z Trioly. „Hledali jsme na zahraničních veletrzích takovou krajku, která by svojí pevností unesla 4 – 6 kilogramů, měla krásnou texturu, neodírala se, nežmolkovala a netrhala. Krajku jsme podšili neviditelným tylem v tělové barvě, vnější boky košů zpevnili malými úzkými vsadkami, aby byla prsa fixována na středu hrudníku a v měkkém koši se neroztékala do stran. Výsledný model je sexy, vyniká lehkostí a průhledností,“ říká Čermáková.

Kouzlo braletky

Také braletka dokáže i bez vyztužení velmi efektivně pozvednout ňadra. Podprsenka to je opravdu pohodlná, nemá žádné výztuhy, které by vás mohly tlačit, přitom díky švům prsa nádherně zakulatí a vy získáte dekolt snů. Tím, že nemá klasický push-up efekt, je vhodná i pro obdařené ženy, kterým nepřidává v oblasti hrudníku na objemu. A super je i pro měkká prsa, kterým střihem dodá vzhled pevnějšího dekoltu.

Zdroj: Vlasta.cz Triola.cz Astratex.cz