Helen Mirren stárne s grácií. Nenechala se pobláznit plastickými a estetickými úpravami. A pokud nějaké přece jen má, jsou velice decentní. Dlouhé roky se netají šedinami, dokonce na nich vybudovala svou image. A v neposlední řadě si také skvěle rozumí s módními trendy, kterých se nebojí ani ve svém věku. Jak tedy vypadá její šatník?

Džíny i velká večerní

Ve volném čase nejčastěji nosí rovně střižené kalhoty, ale občas si vyrazí i v nadčasových džínách. Do společnosti většinou volí šaty podle toho, o jakou se jedná akci. Pokud si to dress code žádá, sáhne po dechberoucí róbě z dílny některého ze světově proslulých módních domů. Na méně významné události pak volí třeba pouzdrové šaty. Ovšem velmi často ve výrazných barvách. Do černé se příliš často neschovává.

Obecně se dá říct, že herečka miluje barvy. Nejčastěji nosí kanárkově žlutou, královsky modrou, sytě fialovou, ale také provokativní červenou. A světe, div se, v každé z nich vypadá božsky. Proč? Protože se v barvách cítí sebevědomě a to se odrazí na výsledném dojmu. Proto pamatujte, že klíčem k úspěchu je, abyste se v outfitu cítila pohodlně a celkově sebejistě. Potom tak budete působit i na druhé.

Pas na prvním místě

Ať už jde Helen Mirren s manželem na večeři, nebo se prochází po červeném koberci a pózuje zástupu fotografů, vždy dbá na to, aby její model zvýrazňoval pas. Všimněte si, že jen velmi zřídka nosí volné střihy. A když už takový kousek oblékne, vždy ho doplní páskem, který opět zvýrazní její křivky.

Ty nejlepší šaty

Také letos oblékla hned několik modelů, díky kterým se vždy stala ozdobou celé akce. Za zmínku rozhodně stojí metalické šaty Dolce & Gabbana, ve kterých oslnila na zářijovém Mezinárodním filmovém festivalu v Benátkách. Od stejného tvůrce se nám nesmazatelně vryly do paměti také žluté šaty, ve kterých rozzářila letošní Filmový festival v Cannes.

A do třetice musíme rozhodně zmínit také růžovočervené šaty s balónovými rukávy značky Badgley Mischka, ve kterých se na dálku připojila na předávání filmových a televizních cen SAG Awards.

Na další úchvatné šaty se podívejte do galerie!