Oblečené do stříbra

Nebyla by to Iva Pazderková, kdyby na sebe neupoutala pozornost. Se svojí vymakanou figurou si může dovolit odhalit co nejvíc. Ve stříbrných šatech s řetízky na zádech a vodou zepředu se zařadila mezi módní ikony letošního karlovarského festivalu! Stříbrné šaty s hlubokým zádovým výstřihem vykrojené i z boku předvedla na svém dokonalém těle exmanželka Vaška Noida Bárty, Gabriela Dvořáková, kterou proslavil také vztah s Leošem Marešem. Róba z dílny kamarádky, návrhářky Martiny Pipkové Loudové mnoho nezakrývala. "Byla jasná volba si tenhle efektní model vzít, i když se pod něj nedá obléknout spodní prádlo," smála se Gábina.

Šťavnaté jahody

Modelka a vítězka nultého ročníku obnovené národní soutěže krásy Miss České republiky z roku 2018 Iveta Maurerová vynesla nádherné jahodové šaty s balonovými rukávy a pro focení nechala jedno rameno ležérně spadnout. Její výstřih nebyl enormně hluboký, ale působivý zcela jistě. Podobnou barvu šatů, ale v zajímavé kombinaci s fuchsiovou, zvolila také herečka Elizaveta Maximová. Ta v Karlových Varech reprezentovala kontroverzní film plný erotiky Hranice lásky. V něm exceluje spolu s Hanou Vagnerovou, která je zároveň i spoluautorkou scénáře. A aby toho nebylo málo, červenou róbou s hlubokým výstřihem na zádech oblékla Veronika Kašáková. Ta podobný střih šatů evidentně preferuje, neboť odhalený model vynesla na letošním festivalu již podruhé, samozřejmě v jiné barvě a s jistými střihovými obměnami.

Rajcovní černota

V černé krajkové róbě, která odhalovala její plné ženské křivky, zadeček nevyjímaje, zazářila česká instagramová hvězda Aneta Chovanová alias A.N.D.U.L.A. Podobný, nicméně ještě odvážnější model s černými tangy, vynesla herečka Džana Valjevac na slavnostní premiéře filmu "Banger". Jedna z nejkrásnějších českých hereček Jenovéfa Boková zvolila na slavnostní zahájení festivalu sametovou róbu, kterou neoblékla jako první. "Jsou to šaty od Anna Rekua, moc se mi líbily, když je měla na sobě kamarádka na jiné premiéře. Napsala jsem jí, jestli jí to nebude vadit, odepsala, že ne, tak to mám dovolené," propaguje Jenovéfa trend udržitelnosti.

Andělská bílá

Bílé cukrkandlové šaty s tenkými ramínky a spoustou navrstvených šifonových volánků oblékla herečka Antonie Formanová, vnučka oscarového režiséra Miloše Formana. Ta už ve čtyřiadvaceti letech získala svého prvního Českého lva, takže jablko určitě nepadlo daleko od stromu. Bílou róbu značky Poner, ve které vypadala jako anděl, oblékla na červený koberec influencerka Tatiana Žideková. Ani té nemohl chybět hluboký výstřih na zádech, jeden z okázalých prvků, který na filmovém festivalu slaví velký úspěch.

ZDROJ: https://vlasta.cz