Nesmrtelná teta a holka z porcelánu

Na akci banky Unicredit dorazily dvě filmové star! Herečka Jiřina Bohdalová (91) a bývalá první dáma, herečka Dagmar Havlová (69), které sklidily po svém příjezdu ohromný aplaus. Jiřina Bohdalová oblékla fialkové šaty od Osmanyho Laffity, stejné jako na zahájení festivalu, róbu obměnila pomocí krajkového přehozu. Dagmar Havlová přišla v šatech zeleného odstínu s orientálním potiskem. Látku prý před lety dostala darem od královny Núr a Beata Rajská z ní vytvořila tyto velmi originální šaty.

Erotický sen Zdeňka Svěráka

Stejnou party navštívila také herečka Nela Boudová (54), která přijela do Varů bez partnera Jana Tuny. Ta vynesla zavinovací žluté šaty, se kterými sladila tón v tónu kabelku. S trochou nadsázky se dá říct, že ve finále protančila i střevíčky! Na večírku se skvěle bavila a na place skotačila tak vehementně, že odcházela mezi posledními bosá. Vzhledem k výšce jejích podpatků se není čemu divit...

Vražedkyně z tramvajové zastávky a "světačka"

U příležitosti premiéry filmu Velká premiéra se hodila do gala také herečka Klára Melíšková (50), která dorazila v úžasných modrých šatech s širokou sukní a zajímavě řešenými klopami. Model doladila střídmými černými lodičkami a psaníčkem. Ve filmu režiséra Miroslava Krobota ztvárnila šílenou manželku hlavní postavy filmu, herce Šnajdra, který před ní prchá z Prahy, aby v Olomouci představil svůj velký režijní projekt s babičkou. Babičku hraje další velká hvězda, sama Iva Janžurová (81), která se premiéry také zúčastnila. V propínacích šatech v barvě velbloudí srsti s šálem působila velmi mladistvě.

Sladká Růženka i dozorkyně z Domu smutku

Na tiskové konferenci k filmu Spolu jsme zastihli další z dam středního věku, herečku Veroniku Žilkovou (60). Ta se ve filmu objevila v roli pečující matky dvou dospělých dětí, z nichž jedno má autismus a druhé trápí nedostatek pozornosti. Na akci doslova přitančila oblečena do pestrobarevných šatů s tenkými ramínky a žabičkovým živůtkem. Nutno podotknout, že to Veronice sekne a vypadá minimálně o deset let mladší.

Princezna Arabela

A pak tu máme další dámu, kterou si určitě pamatujete coby princeznu Arabelu. Jana Nagyová (63) otočila prstenem a po dlouhých dvaceti osmi letech se vrátila na plátno v roli královny matky v pohádce Princ Mamánek. Jejího rozmazleného syna ztvárnil Jan Budař, který je zároveň i spoluproducentem a režisérem filmové pohádky. „Jsem velmi, velmi poctěna, že na mě lidé nezapomněli a že mě chtějí vidět zase na plátně a obrazovkách. Tuhle příležitost mi dal právě Jan a já jsem za ni moc vděčná. Dal mi další vstupenku do toho vlaku, který je pro mě novou cestou v poslední etapě mého života. Doufám, že takových krásných rolí ještě budu mít hodně,“ poděkovala Budařovi vitální a krásná herečka, které by „poslední etapu života“ opravdu nikdo nehádal.

Žena v pokušení

A na závěr je třeba připomenout zajímavý outfit ve stylu Gejši, do kterého se oblékla na akci Moët Champagne Lounge herečka Lenka Vlasáková (50). Šedé kimono s dlouhými širokými rukávy doplnila barevně sladěným vějířem. Třešničkou na dortu pak byly její „vlasaté“ boty. Těmi celý model ozvláštnila a dostála tak svému jménu.

Zdroj: https://vlasta.cz, Profimedia