Zdroj: Youtube

Lady Gaga, 36 let

Na cestě k dokonalosti se zpěvačka a textařka, vydělávající miliony dolarů,nebála skalpelu chirurga a má nový nos. „Když jsembyla mladá, nepřipadala jsem si krásná. Pak jsem objevila sílu make-upu,“ prozradila.

Madonna, 64 let

Každý neskousne, že ve svém věku babičky provokuje ještě víc než na začátku kariéry. Ale podle Guinessovy knihy rekordů je zpěvačkou s nejvyšším příjmem. Jejímu aktuálnímu příteli, modelu a skateboardistovi je 23.

Donatella Versace, 67 let

Po vraždě bratra Gianniho v roce 1997 jí zůstalo impérium návrhářské značky na krku, ale ustála to. Možná vás překvapí, že je vlastně zaměstnankyní dcery Allegry, které strýc odkázal celý svůj podíl ve firmě.

Helena Bonham Carter, 56 let

Výrazná ve rolích i v osobním životě. V populárním seriálu o britských panovnících Koruna hraje princeznu Margaret. Nechala si udělat její horoskop, aby se jí přiblížila. Ovšem sbližuje je i šlechtický původ.

Serena Williams, 41 let

Královna tenisových kurtů letos odešla do sportovního „důchodu“. Kariéru si vyvzdorovala, její otec si přál, aby šla studovat a nelíbily se mu rasistické poznámky ostatních rodičů, které slyšel na trénincích.

Miley Cyrus, 29 let

Roztomilá dětská hvězdička televizního seriálu dorostla do extravagantní zpěvačky. Ovšem skvěle by si vydělala i na trhu nemovitostí, svůj luxusní ranč v Nashvillu dokázala zpeněžit se ziskem 213 milionů korun.

Katie Perry 38, let

Představte si nejdivočejší outfit, vynásobte ho deseti a máte model ideální pro megaúspěšnou americkou zpěvačku. Její klipy jsou plné barev, ale oslní i na červeném koberci. Po boku manžela krasavce Orlanda Blooma.

Kim Kardashian, 42 let

Povolání: provokatérka. Spousty fanoušků sdílej prostřednictvím sociálních sítí její život. Ovšem umí se zakousnout. Když se jí nepodařilo obléknout slavné šaty Marilyn Monroe, za týden shodila sedm kilo.

Tilda Swinton, 62 let

Dostala výjimečný vzhled od matky přírody, a k tomu neskutečný herecký talent. O co je výraznější, o to tajemnější, soukromí si hlídá. Je mámou dospělých dvojčat a žije s mužem o 17 let mladším. Asi.

Nicki Minaj, 39 let

Narodila se na ostrově Trinidad, ale brzo přesídlila do New Yorku. Bulvár jí vymyslet titul Nejracovnější rapperka. Umí se totiž nepřehlédnutelně obléknout, ale taky v pravou chvíli svléknout.

Zdroj: Časopis Vlasta, youtube.com, https://www.scmp.com/magazines/style/celebrity/article/3184630/14-most-extravagant-celebrity-private-jets-kim

Související články