Průsvitné látky působí tak trochu tajemně, přitom jsou sexy a hlavně lehoučké, na léto značka ideál. I v takových materiálech ale můžete nechat skryté to, co má skryté zůstat. Naučte se je fikaně vrstvit na sebe a opticky tak oklamat okolí. V určitém věku je třeba vybírat oblečení opravdu pečlivě, ale sázka na průsvity se vyplatí. Vrstvené oblečení má svoje kouzlo, a přestože se to na první dobrou nezdá, když tenhle styl vychytáte, budete za hvězdu.

Přes plavky i do města

V létě se na pláži neobejdete bez parea, čím průhlednější, tím lepší. Když se kolem vaší figury oblečené do plavek lehce zavlní, skryje to, co je třeba, ale přitom budete vypadat skvěle. Nosí se také průhledná kimona a tuniky, košile pod zadek a šifonové sukně. Na zahradě si takové kousky můžete obléknout na holé tělo, mezi lidi pak stačí dospod natáhnout třeba bodýčko nebo kratičké šortky a crop tílko a pohodový letní model je na světě. 

Hebké na dotek i pohled

Jestliže se se svou postavou, bez ohledu na to, jaká je, necítíte zrovna komfortně, pak vám v létě bude dobře v hedvábí. Opusťte představu éterické víly a pořiďte si hedvábné šaty nebo sukni přiměřeně vašim proporcím. Zapomeňte na romantické volány, slušet vám bude spíše jednoduchý rozevlátý střih šatů bez zbytečných příkras. Nebo vsaďte na jednoduchou halenku, široké nohavice nebo overal.

Pohrajte si s vrstvami

Klidně si pořiďte krátkou sukni, třeba i uplou na tělo, a přes ní si ledabyle uvažte hedvábný šátek. Ten bude kolem vašich spodních partií povlávat a nějaký ten nedostatek zůstane v oparu. Nebo si pořiďte vrstvené šaty s abstraktním potiskem a z různě strukturovaných látek, některé mohou být i hodně průsvitné.

Zdroj: Vlasta.cz

Související články