Příruční kabelka nebo nákupní taška

Kabelky nesou různá pojmenování, čert aby se v tom vyznal. Nemusíte dokonale ovládat módní názvosloví, důležité je vědět, jak kabelku kombinovat se zbytkem outfitu. Jednu černou musíte mít vždycky po ruce a pak už se můžete barevně i tvarem odvázat. Frčí cross body, tote bagy i obdélníková psaníčka.

Batoh do města

Je hlavně praktický, ale může být i velmi stylový. Dnešní městské batohy hýří barvami, přitom design zůstává spíše strohý. Některé z nich můžete nosit také přes rameno jako klasickou kabelku, když si to vyžádá situace. Se sportovními batohy nemají tihle fešáci nic společného.

Šátek, klobouk a jde se ven

Silná dvojka, která boduje. Nebojte se atraktivních potisků a barev. Světlý šátek ležérně uvázaný kolem krku rozjasní vaši pleť. V případě klobouku vsaďte na kvalitu, vyplatí se to. K létu patří slamáky a látkové hučky. Když si po stylu Francouzek pod klobouk uvážete šátek a na oči nasadíte obrovské sluneční brýle, budete za hvězdu.

Hodinky hrají prim

Možná vám přijde jednodušší mít čas pod kontrolou v mobilu, ale hodinky jsou samy o sobě překrásným šperkem. Ozdobí vaše zápěstí a v kombinaci s pestrobarevnými náramky vytvoří nádhernou a neotřelou kompozici. Na léto si pořiďte hodinky s výrazným páskem ozdobeným kamínky nebo dejte vyniknout minimalismu a atraktivitu dožeňte velkým ciferníkem.

Bez podpatků je život snazší

Také milujete boty? Víte z hlavy, kolik párů máte v botníku? Pokud ne, jste ženou na správném místě. Dávno odzvonilo dobám, kdy měly dámy v botníku jedny lodičky, jedny polobotky a jedny sandálky. Ono totiž není vůbec zdravé nosit stále jednu a tutéž obuv. Boty je třeba nechat vyschnout a vyvětrat a dát jim potřebnou péči. Střídáním kvalitní obuvi zamezíte pocení nohou a ploska nohy bude vystavena změnám, což je pro ni zdravé. Užijte si chůzi v botách bez vysokých podpatků, s anatomicky tvarovanou stélkou a z kvalitních materiálů. Jen tak vás nebudou bolet nohy! Lodičky a střevíčky na podpatku vyměňte za elegantní polobotky, mokasíny a tenisky od českých výrobců.