Osvojte si pár zaručených stylistických triků, které váš problém sice z gruntu nevyřeší, ale rozhodně pomohou k tomu, abyste se sama sobě oblečená alespoň trochu líbila a zrcadlo nebylo vaší noční můrou. Třeba v nařasené látce se nějaký ten fald opravdu ztratí.

Zamaskujte povislé bříško

Nařasení triček, topů, šatů, halenek a přízových svetříků v přední části paradoxně vaše bříško zbytečně nezvýrazní, ale naopak schová. Nevěříte? Vyzkoušejte nějaký řasený model a mrkněte se do zrcadla. A pak si na sebe oblékněte upnutý nátělník a zkontrolujte se v zrcadle znova. Vidíte ten rozdíl? Záhyby totiž dokážou opticky rozbít vekou plochu a vašim faldíkům se přizpůsobit. Když k tomu zvolíte tmavší barvy nebo nějaký drobnější potisk materiálu, máte vyhráno.

Související články

Dejte stopku „madlům lásky“

Příčné řasení na jednom boku zase dokáže schovat nepěkné zářezy a povislou kůži pod lemem podprsenky i nějaký ten fald na bocích. A co zamaskuje určitě? Nevzhledná madla lásky zezadu a z boku, která se nám nechtěně rýsují nad lemem kalhot a mají je i jinak štíhlé ženy, které překročily určitý věk. Metabolismus je prevít, v druhé půlce života se hodně zpomalí a organismus v důsledku toho ukládá tuky tak nějak precizněji a především je přeskupuje na místa, kde bychom je v mládí nečekaly. Takže řasení oblečení je cesta, jak se cítit trochu lépe. Nosí se i topy, které mají přední díl podélně sešitý do pružného švu se sámky, což také skvěle funguje.

Související články

Uberte v bocích pomocí zavinovačky

Máte-li problémy se spodními partiemi a nechcete se cítit jako „Mařka“ v kolové nebo balonové sukni, sáhněte po pouzdrové „zavinovačce“ s efektním řasením z boku. Dnes tolik moderní překřížení jednotlivých dílů samo o sobě funguje a řasení efekt ještě umocní.

Související články

Vytuněný hrudník

Pokud vám v důsledku gravitace trochu povadla prsa, i tenhle problém vyřeší krom dokonale padnoucí podprsenky řasení v oblasti dekoltu, tzv. „voda“. Tenhle střih nejenže mnohé skryje, ale zároveň i zvýrazní přednosti. S vodou v oblasti hrudníku navíc uberete v pase a vaše postava se bude zdát souměrnější.

Zdroj: www.vlasta.cz