Návštěvníci festivalu se mohou těšit na známé filmové hvězdy, třeba herce a hudebníka Russella Crowea, herce, režiséra a producenta Ewana McGregora, švédskou herečku Aliciu Vikanderovou a americkou herečku Robin Wrightovou. Cenu prezidenta festivalu převezme na letošním ročníku i herečka Daniela Kolářová.

Kdo nebyl ve Varech, jako by nebyl

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary je také každoročně přehlídkou velkolepých rób, bujarých večírků a s nimi spojených skandálů. Heslo „co stalo ve Varech, zůstane ve Varech“ razí už několik let známé filmové tváře i céčkové celebrity, které si samozřejmě nenechají ujít příležitost k tomu blýsknout se na veřejnosti za přítomnosti všude přítomných kamer a fotoobjektivů.

Zdroj: Youtube

V čem se slavné dámy blýskly ve Varech vloni?

Pojďme se jen letmo podívat na nejvychytanější a nejvíc šokující modely předešlého 56. ročníku MFF Karlovy Vary, abychom je mohli porovnat s těmi, ve kterých nás dnes večer hosté festivalu překvapí. Jenom připomínáme, že slavné modré šaty Jitky Čvančarové ve výběru samozřejmě chybí, neboť v nich se herečka ukázala na MFF KV v roce 2021 a vloni všechny fanoušky, kteří čekali další atraktivní róbu, zklamala, protože do Karlových Varů vůbec nedorazila.

V naší galerii najdete přehlídku těch nejodvážnějších večerních rób, více či méně sofistikovaných outfitů i oblečení, které už je za hranou předepsaného dress code.

Výstřih až po zadek

Loňské Karlovy Vary stejně jako předešlé ročníky byly přehlídkou holé kůže. Rozparky až po rozkrok, výstřihy k pupíku a záda odhalená tak, že představivost, kterak vypadá zadeček oné celebrity, neměla těžké zadání. Která ze známých hvězd odhalila vloni nejvíc?

Za nás rozhodně zabodovala modelka Andrea Verešová, která vsadila na světlé šaty s „vodou“ a se zádovým výstřihem, který sahal tak nízko, že hrozilo odhalení jejího skvostného pozadí. Pozornost na sebe poutala také herečka Iva Pazderková ve stříbrných šatech s řetízky na zádech,  šaty s hlubokým zádovým výstřihem vykrojené i z boku předvedla na svém dokonalém těle také exmanželka Vaška Noida Bárty Gabriela Dvořáková.

Překrásné jahodové šaty vynesla herečka Elizaveta Maximová, která vloni v Karlových Varech reprezentovala kontroverzní film plný erotiky Hranice lásky. Červenou róbou s hlubokým zádovým výstřihem oblékla modelka Veronika Kašáková. Ta podobný střih šatů evidentně preferuje, neboť odhalený model v jiné barvě, ale v obdobném střihu měla na sobě vloni hned dvakrát.

Hluboký dekolt a odhalené bříško

Krásná herečka s balkánskými kořeny Džana Valjevac oblékla šaty velmi zvláštního střihu s výstřihem vpředu až k rozkroku a vzadu těsně k zadku, navíc z průhledné látky. Pod nimi měla černá tanga, takže byla téměř nahá a vzbudila tak velkou pozornost. Miss České republiky 2019 Denisa Spergerová v černých šatech téměř odhalila klín, modelka a moderátorka Jana Doleželová předvedla své dokonalé tělo v rozepnutém kostýmku, kdy svrchní díl tvořilo zkrácené bolérko bez ramínek.

Diskuze vzbudil velmi kontraverzní outfit spisovatelky Radky Třeštíkové, která si na zahájení MFF KV v roce 2022 oblékla sporý top a sukni s vysokým rozparkem.

Bodovaly i zralé ženy

Herečka Veronika Žilková se minulý rok v Karlových Varech pořádně odvázala a dokázala tak mnohem mladším kráskám, že se i šedesátnice můžou pyšnit dokonalou postavou v upnutých šatech s hlubokým výstřihem a rozparkem až po stehna. Její stříbrný model všechny uchvátil. Modelka Daniela Peštová zvolila střízlivý černý model s prostřihy a překvapila i herečka Zuzana Stivínová v sametových šatech v barvě bordó a s dlouhou vlečkou. Na svoji přehlídku pozvala módní návrhářka Beata Rajská také bývalou první dámu Dagmar Havlovou, která se tentokrát příliš neodvázala a dorazila v černých šatech a tmavých slunečních brýlích. Zajímavé byly její špičaté barevné lodičky.

Už zítra můžete porovnat outfity některých dam z dnešního slavnostního zahájení, ty nejpovedenější vám představíme v první galerii z MFF KV 2023.

Zdroj: Vlasta.cz