Vrstvení je hra

Můžete ho nosit přímo na tělo pod sako nebo si jako mezivrstvu obléknout vypasovanou košili, trendy budete tak jako tak. Perfektně se vyjímá světlý přízový rolák na tělo, košile s výrazným límcem a přes to sáčko. Když přituhne, hodí se místo saka vlněný kabát. Zajímavá je i kombinace strečového roláku, delšího kabátu a krátkých šortek nebo kolové sukně se širokým páskem.

Mix potisků

Nebojte se propojit geometrické prvky, třeba kostku a pruhy. Boduje i rozdílná velikost a barva obrazců nakombinovaná v jednom outfitu. Jestliže milujete střízlivější styl tón v tónu, můžete celek ozvláštnit barevnými střevíčky nebo šátkem ležérně uvázaným na poutku kalhot.

Sukně nebo kalhoty?

Rolák se nosí i k plisované nebo klasické kolové sukni. Pokud přes něj máte oblečené sako ve vojenském stylu, ale v čistě bílém provedení se zlatými knoflíky, zvýrazněte siluetu širokým páskem s nepřehlédnutelnou sponou. Pokud chcete být elegantní v kalhotách, zvolte ty široké v délce až na zem. Když vše vyladíte tón v tónu, můžete si pohrát i s prodlouženou délkou kabátu. Díky maxi klopám subtilní rolák vynikne.