Královna barev roku 2022

Má vznešené označení Very Peri a bude nás provázet celým příštím rokem, ať už v rámci bytového designu, nebo oblečení. Tato barva podle Pantone Color „povzbuzuje inovativnost, reflektuje neustálou změnu v našich životech a učí nás ji přijmout kreativně a s nadhledem“. Tím bychom mohli dát zadost vznešeným pojmům a podívat se na novou favoritku mezi barvami očima spotřebitele. Tedy ženy, která si tuhle barvu může oblékat s chutí nebo ji naopak do svého šatníku i přes velkou mediální masírku nezařadit.

Jak začlenit odstín Very Peri do šatníku

Tuhle barvu v přírodě hned tak neobjevíme, dá se možná přirovnat k levanduli nebo lehce nedozrálým borůvkám. Odstín se vyskytuje spíše ve virtuálním světě, proto pokud si na ni troufnete, nemusíte to přehánět se střihovými kreacemi nebo doplňky, barva je sama o sobě tahounem celého outfitu. Nejlépe vynikne v duelu s bílou, světlounce šedou nebo narůžovělou, slušet jí budou i tmavomodré tóny či lahvově zelená, béžová a tělová také nebudou mimo.

Neotřelá a atraktivní

Barva Very Peri je jako dělaná pro zimní měsíce. Stačí si nasadit modrofialový klobouk nebo obléknout huňatý rolák, který bude viditelný pod kabátem nebo bundou, a vaše oblečení dostane nový rozměr. Šála, čepice, rukavice nebo kabelka v tónech téhle inovativní barvy bude slušet jak blondýnám, tak i hnědovláskám či zrzkám. Pokud si libujete v přirozenosti a dáváte na odiv šediny, právě pro vás je tahle barva jako stvořená. Modrý odstín s tolik osvěžujícími a energickými podtóny červené i fialové, jež se míchají do snové purpurové, sluší energetickým, sebevědomým ženám, jejichž osobnost dokonale podtrhne.