Na přehlídkových molech se to letos mašlemi jen hemží. A přestože slavné celebrity nosí tento doplněk rády nejen na červených kobercích, ale i v běžném „provozu“, tentokrát vám přinášíme galerii ze slavnostních událostí. Která ze známých umělkyň si na mašlích ulítávají?

Zdroj: Youtube

Mašle jako šperk nebo klasicky vetknutá do vlasů

Tak tohle je samozřejmě klasika a většina holčiček s delšími vlásky tu a tam mašli ve vlasech měla. Ze slavných krásek musíme připomenout slavnou herečku Blake Lively, která nosí velké mašle na temeni hlavy, čímž dodává svému vzhledu retro šarm. Mašli na boku hlavy můžeme vídat u Taylor Swift nebo Dity Von Teese. Některé známé tváře nosí mašle jako šperk, třeba jako stužku omotanou kolem zápěstí nebo jako náhrdelníky a brože, pověstná je touto stylizací Sarah Jessica Parker v Sexu ve městě. Velká mašle jako šperk může dokonale doplnit váš outfit a přidat mu na okázalosti.

V pase i ve výstřihu

Velká mašle jako součást oblečení může ozvláštnit každý nudný kousek a rozseknout třeba velkou celistvou plochu nadýchané sukně, nebo upoutat na štíhlý pas či bujný dekolt. Z našich celebrit si na velkých mašlích svého času ulítávala zpěvačka Hana Zagorová, její vystoupení z posledních let se bez okázalých mašlí neobešla. Jednou ze zahraničních celebrit, která tento styl miluje, je například zpěvačka Lady Gaga. Její extravagantní outfity často zahrnují velké mašle, které dávají celému looku jedinečný nádech.

Podívejte se do naší galerie, které ze zahraničních celebrit oblékly outfity doplněné extravagantní mašlí.

Krásky v bílé

V bílých šatech s vlečkou a zlatým živůtkem přecházejícím v přední části do obrovské a dominantní mašle s lahvově zeleným podkladem oslnila známá herečka a zpěvačka Jennifer Lopez. Pozadu nezůstala ani zpěvačka Rihanna, jejíž úzký krajkový overal ozdobila sukně ve stylu peleríny s obrovskou mašlí zakrývající prsa. Velmi nápaditý model, ve kterém by se mohla zpěvačka i vdávat.

Jasné barvy a extra střih

Velmi sofistikovaný modrý model vynesla herečka Nicole Kidman. Na živůtek ve stylu korzetu navazovala áčková sukně s vysokým předním rozparkem a elegantní, minimalistickou mašlí v pase. Velmi štíhlá postava oblíbené herečky dala elegantním šatům dokonale vyniknout. Nestárnoucí herečka Helen Mirren všem vytřela zrak jasně růžovou pelerínou s výraznou mašlí, herečka se nebojí experimentovat s módou a na slavnostní koberec vždy přinese svěží vítr.

Jen růžová to může být…

Modelka Lily Aldridge v nádherných černých krajkových šatech s odhalenými zády skryla své perfektní pozadí starorůžovou vlečkou s obrovskou mašlí. Model tak byl proporčně dokonale vyvážený, je vidět, že je Lily profesionálka a ví, co na sebe. Také herečka Kate Hudson přišla na chuť kombinaci mašle a růžové barvy. Květované dlouhé šaty na jedno rameno ozvláštnila růžovou stuhou v pase.

Extravagantní pojetí

Zpěvačka Christina Aguilera vtipně zkombinovala dvě zdánlivě nesourodé barvy, růžovou a červenou, v rámci jednoho outfitu. Koneckonců, známá zpěvačka ráda provokuje, i proto možná k večernímu modelu navlékla latexové kozačky. Každopádně vrchní díl s výraznými ramenními vycpávkami zdobila výrazná mašle v pase. Rudou mašli jako andělská křídla vynesla populární americká herečka Cate Blanchett. Na mašli samozřejmě navazovala vlečka a herečka dojem vyšperkovala rtěnkou tón v tónu.

Upoutávka na dekolt

Velkou růžovou mašli jako doplněk pestrobarevného outfitu ve stylu japonské gejšy předvedla ve výstřihu herečka a modelka Lily Collins. Ač na snímku působí trochu smutně, její oblečení bylo veselé. Umírněnou variantu na téma mašle, tedy vázačku, překvapivě představila jindy velmi extravagantní Kim Kardashian. Průhledná zlatohnědá halenka s vázačkou v tradičním černém kostýmu byla trefou do černého.

Zdroj: Vlasta.cz Profimedia

Související články