Už od mládí se pohybovala napůl ve filmovém a napůl v módním světě. Začínala jako modelka v Miláně, byla múzou časopisu Elle a koketovala i s návrhářstvím. Byla autorkou módních kolekcí pro značku Pietro Filipi.

Zdroj: Youtube

Herečka je důkazem toho, že mít dokonalý styl neznamená se jen skvěle oblékat, ale být i výraznou osobností. Říká, že pro nás Čechy je typická nevrlost, která lidem ubírá na kráse. „A pak si Češky potrpí na praktičnost, což je sice moudré, ale ne slušivé. Ženy by měly být k sobě laskavější a samy se rozmazlovat.“

Charisma, sebevědomí a vkus

Mnoho lidí ji považuje za symbol charismatického půvabu. Působí nenuceně, trochu chlapecky a rošťácky, jindy elegantně, ale rozhodně ne příliš uhlazeně nebo strojeně. Hodně za to vděčí své štíhlé postavě a charismatu. Původně zrzka experimentuje spíše s barvou vlasů a bez rudé rtěnky ji můžete zahlédnout jen zřídka.

Související články

Byla to jízda

V devadesátých letech zazářila Aňa Geislerová ve filmu Jízda po boku Radka Pastrňáka a skupiny Buty. V Jízdě svůj bezstarostný pouliční look umocňovala kytičkovými šaty a boyfriend džínami, které se dnes opět nosí. Ona sama v jednom rozhovoru prozradila, že polovinu své výplaty za film Requiem pro panenku utratila za kožený křivák.

Využívá pánské prvky

Když se podíváme na módní kreace Ani Geislerové v průběhu let, určité prvky nebo rovnou styl bychom mohli označit za, pro herečku, typický. Jedním z nich je samozřejmě pánský look. Herečka miluje kalhotové kostýmy, široké nohavice, over size košile, kloboučky, blejzry a vesty. Takový pánský model umí povýšit na ženský lodičkami na vysokém podpatku, krásnými šperky a značkovou kabelkou.

Související články

Nejen prvorepublikové šaty

Neznamená to, že by Aňa Geislerová nemilovala šaty. Pro běžné nošení volí často specifický střih, zřídka se uchyluje k výstřihům, naopak si potrpí na cudnější variantu. Typické jsou pro ni jemné květinové výšivky a vrstvení průsvitných materiálů. Dalším oblíbeným střihem jsou šaty s vykrojenými průramky anebo elegance ve stylu 40. let. Když už si vezme mini šaty, dbá na to, aby jejich vršek zakrýval co nejvíc, takže nikdy a za žádnou cenu nepůsobí prvoplánově sexy.

Kombinuje značkovou módu a konfekci

Herečka je pověstná tím, že dokáže kombinovat vysokou módu s vintage kousky a klasickou konfekcí. Luxusní exempláře, často z oblasti doplňků a šperků, mixuje s kultovními retro věcmi a kousky z masové oděvní produkce. Když se jí novináři zeptali, jak vlastně nakupuje oblečení, nechala se slyšet, že podle nálady a pod vlivem fantazie. „Představuju si třeba, že jsem krasavice dlouhonohá, snědá a sexy, a kupuju si zcela nevhodné věci. Na zakázku si šít nenechávám, ale vždycky jsem spolupracovala s úžasnými značkami. Na velkou akci mám možnost si šaty půjčit nebo si je i nechat a spíš je někdy nestíhám unosit, ale to je jedna ze sladkých odměn mojí profese.“

Preferuje nadčasovost

Aňa Geislerová vyznává jednoduchý nadčasový styl. Takový ten, který se zkrátka neokouká ani po letech. I přesto, že má výstavní postavu, zbytečně na ni neupozorňuje, zaměřuje se na zajímavý detail, materiál, střih. S ženskou elegancí dokáže prodat kalhotový kostým i okopané plátěnky, ve velké toaletě umí zářit po celý slavnostní večer. Prakticky nikdy nesáhne vedle, její modely jsou zkrátka dokonalé!
Připravili jsme pro vás galerii modelů Ani Geislerové. Inspirujte se jejím nadčasovým citem pro módu.

Zdroj: Vlasta.cz Profimedia

Související články