Co se vzhledu týče, svou matku Jiřinu Bohdalovou (90) rozhodně nezapře. A tím nemáme na mysli podobou, ale mladistvým vzhledem a elánem. Obě totiž vypadají minimálně o patnáct let mladší a jsou ve skvělé formě.

Simona Stašová může být pro mnohé i skvělou módní inspirací, a to nejen pro podobně staré, ale klidně i mladší ženy. Její styl totiž rozhodně není nijak usedlý, naopak je vemi nadčasový, elegantní a originální. V minulosti prozradila, že se celý život inspiruje italskou módou, která je jí velmi blízká.

Vybraly jsme tři outfity, které nás nejvíce zaujaly a které by se mohly promítnout i do vašich šatníků. Co na ně říkáte?

Dáma s velkým D

Na tiskovou konferenci divadla oblékla herečka velmi elegantní a dokonale padnoucí model. Základem byly malé černé šaty, které by neměly chybět v šatníku žádné ženy bez ohledu na věk. Ty Simoniny byly navíc ozvláštněné průsvitným pruhem zdobícím dekolt. K šatům pak přidala temně modrý kabát s černými knoflíky, které ladily nejen se šaty, ale i s minimalistickým psaníčkem a stylovými balerínami se špičatou špičkou. Všechny zmíněné kousky se vám v šatníku rozhodně neztratí. Můžete je libovolně kombinovat a nosit dlouhé roky, protože nikdy nevyjdou z módy.

Šik i v kalhotech

Být vždy elegantní rozhodně neznamená obléknout za každou cenu šaty nebo sukni. Tento outfit je jasným důkazem. Simona v něm spojila bílé kalhoty cigaretového střihu s hravou halenkou posetou drobnými černými puntíky. Oboje vypadalo skvěle s manžestrovým kabátkem a barevně stejnými mokasínami. Pokud byste se přece jen necítila na bílé kalhoty, vyměňte je za černou klasiku.

Růžová v každém věku

Na křtu knihy Lucie Bílé zazářila Simona Stašová v růžových kostkovaných kalhotách, které sladila s decentní bílou halenkou volnějšího střihu. A jak už bývá u herečky zvykem, opět obula oblíbené mokasíny. Tentokrát světlounce béžové. Takové boty jsou skvělou alternativou k lodičkám, pokud chodíte nerada na podpatcích. A bílá padnoucí halenka či košile také rozhodně patří mezi kousky, které by vám v šatníku neměly chybět. Můžete je totiž obléknout klidně i k džínám.