1. Ve stylu bikin

Tvar košíčků nejznámější braletky připomíná plavky. Podprsenka bývá jemná, často jen z prosvítající krajky, ale i tak si ji oblíbily ženy s košíčky až do velikosti D. Ovšem pokud máte opravdu velká a těžká prsa, nemůžete se na ni spolehnout po celý den. Pevná opora prsů jí zkrátka chybí.

2. Širší košíčky pro velká prsa

Trojúhelníkové košíčky záměrně širší jak ve výstřihu, tak v podpaží, sednou právě ženám s většími nebo povolenějšími prsy. V podprsence se širokými košíčky budou dobře vypadat i prsa menší, protože jim dodá objem.

3. S uzavřenějším výstřihem pro opravdu velká prsa

Braletka určená ženám, které se pyšní až velikostí E, má méně vykrojený výstřih, širší ramínka a spodní obvod. Velká prsa udrží právě tam, kde mají být. Přestože tento střih může působit více sportovním dojmem, vypadá perfektně i pod elegantní blůzkou nebo strečovým topem.

4. Zaoblená prsa jsou v kurzu

Výrazně véčkově střižená braletka dokáže vykouzlit příjemně kulatá prsa. Předem se pečlivě přeměřte, jestli vám bude vyhovovat délka ramínek. Ta bývají pevně daná, takže je nelze posunovat. Porovnejte svůj naměřený počet centimetrů od spodního okraje prsou k ramenům s údaji o podprsence.

5. Zavinovačka

Pokud chcete vykouzlit krásný plný výstřih, jistotou je zavinovací střih. Prsa do velikosti D a třeba i posazená dál od sebe se v zavinovací podprsence krásně usadí a vytvoří plný dekolt se zvýrazněným žlábkem. Proto se hodí obléknout si vrchní díl s hlubokým kulatým výstřihem nebo klasikou do véčka.

6. Troufnete si ukázat podprsenku?

Střih braletky se širším pružným obvodem bez zadního zapínání a s nastavitelnými ramínky mladší děvčata nemusí schovávat pod oblečení, ale klidně ho oblékají jako krátký top. Tenhle výstřelek se pro vás už nehodí, ale pokud si troufnete, můžete si takovou podprsenku obléknout třeba pod sako nebo průhlednější top, supluje elegantní košilku či tílko.