Nicole Kidman je považována za herečku, která vrcholu své kariéry dosáhla v druhé polovině devadesátek a na vlně úspěchů se vezla i po roce 2000. Připomeňme si třeba neskutečný výkon v muzikálu Moulin Rouge, válečném dramatu Návrat do Cold Mountain nebo v dramatu Hodiny, za který si dokonce vysloužila i tu nejcennější sošku Oscara.

Nicole byla sice nadále obsazovaná, ale zdálo se, že vrchol herecké kariéry má už opravdu za sebou. Nasvědčovala tomu i skutečnost, že po narození dalších dvou dětí se z města odstěhovala na rodinnou farmu. Ovšem do doby, než se objevila v jedné z hlavních rolí v minisérii Sedmilhářky. Seriál vznikl v roce 2017 a od té doby šla její popularita opět raketově vzhůru. Nicole se tak po letech znovu stala jednou z nejžádanějších hollywoodských hvězd a největší ozdobou každé společenské akce. Za roli týrané právničky Celeste získala nejedno ocenění, včetně Emmy a Zlatého glóbu.

Od svého návratu na výsluní zazářila také v minisérii Mělas to vědět, kde si zahrála hlavní ženskou roli po boku další devadesátkové hvězdy – Hugha Granta. A nesmíme zapomenout zmínit ani hlavní roli v životopisném dramatu Ricardovi, za kterou si vysloužila další Zlatý glóbus.

Luxusní róby i džíny

Ale teď už k jejímu šatníku. Jak jsem zmínila, na červeném koberci Nicole vždy září. Rozhodně nepatří mezi hvězdy, které šokují, ale ani nudí. Její volba šatů, doplňků, účesu i líčení je vždy trefou do černého. Z předních světových módních domů často sáhne po šatech z dílny Jeana Paula Gaultiera, Valentino či Christian Dior. Vždy předvede šaty, které jsou v symbióze s barvou její pleti i vlasů a zároveň mají střih vždy lichotící její postavě.

V běžném životě, tedy mimo významné společenské události a mimo kamery, ráda nosí pánský styl. Nejčastěji ji tak na ulici potkáte v kalhotech či džínách s volnými nohavicemi, oversized blejzru a mokasínách.

Podívejte se na její Instagram:

Velmi oblíbené jsou také kousky, které její chlapecké postavě opticky vykouzlí oblejší křivky. Ráda tak nosí vršky s objemnými rukávy, oblečení s romantickými volánky a především pásky, kterými snadno vytvoří efekt přesýpacích hodin.