Lehoučká příze se stává oblíbeným materiálem takových kousků, jako jsou šortky, tílka a letní šaty. Na holém opáleném těle vypadá překrásně, je lehoučká a příjemná na dotek. Zároveň dá vyniknout netradičnímu spodnímu prádlu, jako jsou braletky výrazných barev, bodýčka s potiskem a kraťáskové kalhotky s vysokým pasem. Pokud vám to proporce jen trochu dovolí, sáhněte v létě po přízi, sklidíte tak nemalý obdiv méně odvážných žen, o obdivu mužů nemluvě.

Vrstvení se v létě nosí

Jestli si na základní a často miniaturní přízové kousky netroufáte, pak si přízi dopřejte právě na různě dlouhých kardiganech, svetřících s netopýřími rukávy a šatech, které mají všitou saténovou spodničku. Struktura příze vypadá na první pohled velmi luxusně a pro vrstvení materiálů je jako stvořená.

Nesmrtelný kardigan

Dlouhý kardigan v délce do půli lýtek vlastně žádným jiným kouskem oblečení nenahradíte. Nejlepší je jemný a lehoučký, bez zbytečných příkras a vyplétání. Inspirujte se písečnými dunami a zvolte si neutrální odstín bílé kávy, nebo sáhněte po světe modré variaci, která především u moře bude ladit s vaší dovolenkovou náladou i prostředím, ve kterém si dopřáváte zasloužený odpočinek. Pokud si ho obléknete přes plavky s nohavičkou, můžete ho rozepnutý nechat volně povlávat kolem těla a vyrazit v něm na procházku podél pláže. Na večer pak oblékněte široké hedvábné kalhoty a krátké bolérko, dlouhý kardigan přepásejte a máte luxusní model do přímořského baru. Frčí i přízové delší vesty a kardigany bez rukávů nebo jen se spadlými rameny.

Přízové šaty a komplety

Ty na ramínka a s hlubokým dekoltem na zádech vypadají přímo božsky, ale ne každá z nás si na takový model troufne. Pokud se necítíte se svým tělem v pohodě, noste volnější přízové šaty po kotníky a pod ně si vezměte strečové mini šaty tón v tónu. Nebo sáhněte po variantě se všitým kombiné, skryjete tak případné faldíky, ale zůstanete trendy. Nádherné jsou i přízové komplety, třeba široké dlouhé kalhoty, tílko a pléd, který si můžete omotat nejen kolem ramen, ale třeba i boků, nebo ho nechat volně splývat přes paže.

ZDROJ: https://vlasta.cz