Pro některé z nás jsou noční můrou, pro jiné kouskem, ve kterém by nejraději strávily celé léto. Do té druhé skupiny patří bezesporu tyhle slavné padesátnice, které v bikinách vypadají naprosto božsky. Je to vůbec možné?

Věk je jen číslo. Pro někoho to může znít jen jako další otřepaná fráze, ale tyto hvězdy dokazují, že je skutečně pravdivá. Přestože už oslavily padesátku, v plavkách vypadají naprosto fantasticky. Tím nejlepším příkladem je rozhodně Jennifer Lopez. A zásluhy nemůžeme připisovat její staronové lásce Benu Affleckovi, i když uznáváme, že jsou vedle sebe zkrátka dokonalí a patří mezi nejkrásnější páry Hollywoodu. Jennifer je totiž ve skvělé formě celou svou kariéru a je vskutku obdivuhodné, že i po padesátce tomu není jinak. Její fotky v plavkách na Instagramu pravidelně sbírají miliony „lajků“ a není divu!

Jennifer Aniston i Elizabeth Hurley

Pozadu ovšem nezůstává ani její jmenovkyně, neméně slavná a oblíbená Jennifer Aniston, která se za posledních dvacet let snad skoro nezměnila. Jen málokterá herečka může říct, že si před padesátkou střihla dokonalou striptýzovou scénu, ze které každému divákovi spadla brada. Mimochodem, bylo to v komedii Millerovi na tripu, pokud byste chtěli její sexy taneček u tyče zhodnotit.

A tím výčet slavných padesátnic, co vypadají v plavkách jako dvacítky, rozhodně nekončí. Nesmíme zapomenout na herečku Salmu Hayek, která letos v září oslavila již pětapadesáté narozeniny. Nebo na stejně starou ikonu modelingu Cindy Crawford, která by klidně dnes mohla zářit na přehlídkách stejně jako v devadesátých letech a většinu stávajících modelek by hravě strčila do kapsy.

V plavkách se velmi ráda na sociálních sítích ukazuje také herečka Elizabeth Hurley. A musíme uznat, že rozhodně má co ukazovat! Pokud jí fotky neupravuje šikovný grafik, je opravdu neuvěřitelné, jak fantasticky vypadá.

Bond girl

Ve skvělé kondici je také herečka Halle Berry, která dokonce loni oblékla po osmnácti letech velmi podobné oranžové bikiny, které proslavila v bondovce Dnes neumírej. Všem tak ukázala, že na roli Bond girl by se skvěle hodila i ve svých pětapadesáti letech.

Díky těmto ženám jsme si opět připomněly, že do krásy nezrají jen muži, ale i my! A ten věk je opravdu jenom číslo!