Kouzlo nízkých podpatků

Hledáte pantofle, které krásně doplní váš elegantní letní outfit? Sáhněte po modelech na nízkém podpatku. V módě jsou minimalistické kousky ve světlých neutrálních a pastelových barvách, ale také nepřehlédnutelné modely zdobené výrazným kovovým řetězem nebo proplétanou přezkou. Trendem i nadále zůstávají třpytivé metalické pantofle, ve kterých nádherně vynikne vaše snědé opálení.

Sluší každé noze

Kromě pantoflí na nízkém podpatku se nosí také chunky pantofle na vyšší robustní platformě. I tady máte na výběr jak jednoduché modely bez zdobení, tak kousky s poutavými kovovými akcenty a řetízky. Metalické, s volánky nebo s klasickou přezkou? Výběr je jen na vás! Nosíte-li ráda výraznou extravagantní obuv, vklouzněte do moderních gumových chunky pantoflí v zářivých pastelových barvách. Užijete je jak na podvečerní drink s kamarádkou, tak na víkendovou koupačku nebo dovolenou u moře.

Dopřejte nohám komfort

Maximální komfort vám pak dopřejí pantofle s anatomicky tvarovanou stélkou. Bývá většinou kožená a její základ tvoří pevný výlisek, který podpírá podélnou klenbu, latexové srdíčko zase tvoří oporu pro příčnou klenbu, Některé modely mají latexovou vychytávku i v patní části boty, tahle vrstva tlumí otřesy vznikající při chůzi a změkčuje došlap. Boty s anatomicky tvarovanou stélkou pomáhají uvolnit svaly chodidla, tlumí nárazy a napomáhají i správnému držení těla. Proto se ani na minimalistických pantoflích nevyplatí šetřit, zdraví je k nezaplacení.

ZDROJ: https://vlasta.cz