Nechceme se pasovat do role módní policie, proto nebudeme konkrétní modely komentovat z pozice módních odborníků. Těmi totiž nejsme. Vzhledem k tomu, že šlo o různé akce a večírky, kde se dress code lišil nebo ani nebyl stanovený, je jen na vaší úvaze, zda se vám dvojice dohromady líbí a přišla s nějakým prima módním nápadem. Ať už jde o luxusní večírek, filmovou premiéru nebo rockový koncert, správný pár by měl ve společnosti ladit.

Na červeném koberci

Při zahájení festivalu samozřejmě bodoval nejvýznamnější pár karlovarského festivalu, prezident Jiří Bartoška s manželkou Andreou nikdy nešlápnou vedle. Slušelo to také herci Jiřímu Macháčkovi s manželkou Kristýnou nebo hereckému páru - Lence Vlasákové a Janu Dolanskému, kteří sladili outfity do elegantní černé.

Vždy šokující Emma Smetana s partnerem

Daleko větší odvaz čekal návštěvníky při úterní premiéře dramatu Banger o drogách, rappu a českém podsvětí. Akce se proměnila v soutěž o co nejšílenější outit! Hlavní hvězdy se odvázaly a ty, které dorazily s partnery, se odvázaly na druhou. Jak jinak než extravagantně pojali premiéru Emma Smetana a Jordan Haj. Ten přišel v průhledné skládané sukni se spodničkou a v černých lakýrkách. Jeho žena se zase stylizovala do odvážné školačky.

Barracuda i Adam Mišík se toho nebojí

Zaujala i zpěvačka a herečka Anna Fialová ruku v ruce s rapperem Sergeiem Barracudou, on zvolil červený oblek s jednoduchou bílou košilí, Anna oblékla šaty připomínající kabátek. Pozadu nezůstal ani představitel hlavní role Adam Mišík, který dorazil ve třpytivém obleku s lesklou krempou a hluboko vykrojeným sakem na holé tělo. A byl dokonale nalíčený, růžový lesk a černé linky mu mohla závidět nejedna dáma. Jeho přítelkyně Natálie Jirásková, dcera Ivy Kubelkové, pojala premiéru elegantně a vynesla dokonalé bílé šaty, dohromady jim to skvěle ladilo.

Výstřednosti na módní přehlídce

Velmi povedená byla módní přehlídka návrhářky Debbie Brown. Influencerka Nela Slováková vyvedla do společnosti po nepříliš povedené dovolené svého partnera Lukáše Kozáka, se kterým se ještě nedávno rozcházela. Dvojice se vyladila do posledního detailu v křiklavých barvách neonu. Zabodovala také výstřední Gabriela Jiráčková, která se pro svět showbyznysu prostě narodila a která tvrdě maká na image české Barbie. Spolu s partnerem Ladislavem Semelou se oblékli do zářivě zlaté a strhli na sebe veškerou pozornost.

Decentně a se vkusem

Unicredit bank party by byly jakékoli módní úlety značně nevhodné a partnerské dvojice toto nepsané zadání vesměs ctily. Herec Martin Dejdar s manželkou Danielou působili velmi elegantně, výkřikem byly jen Martinovy červené polobotky. Podobně decentní byla herecká dvojice Jakub Prachař a Sara Sandeva, i když Saře v dokonalých smaragdových šatech módní kritici vytýkali černé sluneční brýle. Slušelo to také tenisovému páru Nicole Vaidišové a Radkovi Štěpánkovi.

Zdroj: Profimedia.cz, https://vlasta.cz