Bikiny s kalhotkami s vysokým pasem

Chcete vystavit na odiv opálený dekolt? Milujete výstřihy vpředu i vzadu a bílá, neopálená ramínka vám vadí? Pak si i přes korpulentnější postavu pořiďte moderní podprsenku ve stylu vázačky, kde vám opálení nebudou rušit ramínka. A pokud se stydíte za povislé bříško, vyberte si plavkové kalhotky s vysokým pasem, klidně až po pupík. Když si lehnete na deku, můžete si kalhotky na břiše shrnout a opalovat si i špeky, cestou k vodě pak bříško znovu stáhnete pomocí strečové látky. Některé dámy s postavou hrušky mívají subtilní hrudník a vosí pas, ty si mohou klidně dovolit klasickou bikinovou podprsenku s ramínky nebo zavazováním za krk a větší pozadí zamaskovat třeba plavkovou sukní.

Sexy plavky vcelku s prostřihy a řasením

Plavky vcelku mají mnoho výhod. Figuru dokonale stáhnou a pomocí rafinovaných střihů i vyrýsují. Máte plný dekolt? Pak ho vystavte na odiv pomocí překřížení nebo výstřihu do V. Chcete upoutat na úzký pas, ale kde je mu konec? Zvolte model se všitým širokým páskem a třeba i výraznou sponou, nebo vsaďte na sílu řasení. Hodláte zaujmout prodlouženýma nohama? Kupte si plavky s vysoce vykrojenými nohavičkami nebo se stahováním na bocích, díky kterému vykrojení přizpůsobíte situaci. Máte chuť se celá tak trochu „smrsknout“? Využijte sílu postranních lampasů nebo prostřihů na bocích. Maskovacích triků je celá řada, stačí jich pár vyzkoušet přímo v kabince.

Tankiny pro dokonalou figuru

Pokud máte prsa tak akorát nebo menší a přejete si hrudník trochu „nafouknout“, oblékněte si tankiny s přestřižením pod prsy. To totiž zaručeně zafunguje. Chcete-li schovat velké břicho, sáhněte po topu podkasaném na bocích nebo po plavkových šatech do áčka. Jestliže vás trápí „madla lásky“ na zádech, vyhněte se zkrácenému vršku a vždycky dbejte na to, aby vám tankiny přesahovaly, alespoň vzadu, až po zadek.